Castilla vyhrála druhý přípravný zápas
- Castilla a junioři
- dnes 8:20
- 0 Komentářů
- Zbynek H.
Real Madrid Castilla má za sebou druhý test v rámci předsezonního období. V Lugo dokázala porazit rezervu Deportiva v utkání Memoriálu Luise de Carlosa. Jedinou branku zápasu vstřelil Álvaro Leiva z pokutového kopu v samotném závěru. Soupeř bude v nadcházející sezoně nováčkem Primera Federación. Rezervu královského týmu zůstane v Galicii několik dní a v sobotu ho čeká ještě duel s Racingem Ferrol.
Julián López de Lerma tentokrát zvolil výrazně odlišnou jedenáctku oproti prvnímu zápasu. Místo si udrželi pouze Manu Serrano, Mateo Garrido, Izan a Gabri. První poločas byl vyrovnaný, s mírnou převahou Castilly. Největší šanci zahodil Roberto, který se ocitl tváří v tvář brankáři Deportiva.
Po změně stran měla obrana Castilly více práce. Wołoszyn předvedl výborný zákrok po střele Martína Ochoi. V závěrečných minutách převzali iniciativu hráči Castilly a hlavní postavou byl Leiva. Právě on vybojoval penaltu poté, co David zahrál rukou po jeho přihrávce. Álvaro se sám ujal exekuce a proměnil. Deportivo už nemělo čas na odpověď.
Zápas skončil výsledkem Deportivo Fabril – Real Madrid Castilla 0:1, přičemž Leiva skóroval v 88. minutě z pokutového kopu.
Castilla nastoupila ve složení: Wołoszyn, Fortea, Mateo Garrido, Manu Serrano, Liberto, Izan, Beto, Roberto, Gabri, Carvajal, Castrelo. Z lavičky se dostali do hry: Quetglas, Guille, Sotres, Mesonero, Rezola, Leiva, Rachad, Jacobo, Lezcano, Luis Paulo.
Deportivo Fabril hrálo v sestavě: Álex Marqués, Vergara, Estevez, Justino, Koke, Martín Ochoa, Iker Vidal, Álvaro, Mauro, Guille, Hatím. Do hry zasáhli také: Pablo García, Lucas Castro, Papa, Malick, Íker Gil, Leandro, David, Pablo Cortés, H. Areosa, Vega.
Plán přípravných zápasů Castilly:
- 31. července, 11:00: Albacete – Castilla 1:2
- 5. srpna, 19:00: Deportivo Fabril – Castilla 0:1
- 8. srpna: Racing Ferrol – Castilla
- 15. srpna: Castilla – Mirandés
- 19. srpna: Ponferradina – Castilla
- 20. srpna: Castilla – Zamora
Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.
Zdroj: realmadrid.com