Valverde: Tchouaméni mě neuhodil, rána do stolu byla náhodná. Omlouvám se

Valverde: Tchouaméni mě neuhodil, rána do stolu byla náhodná. Omlouvám se
Fede Valverde slaví gól (zdroj: realmadrid.com)

Federico Valverde na svém Instagramu poprvé promluvil po incidentech s Aurélienem Tchouaménim.

Včera jsem měl během tréninku incident s jedním spoluhráčem. Únava ze soutěžního programu a frustrace způsobily, že všechno vyznělo mnohem vyhroceněji, než ve skutečnosti bylo.

V normální kabině se takové věci stávají a obvykle se vyřeší interně, aniž by se dostaly na veřejnost.

Je zřejmé, že někdo tady šíří fámy, a v sezoně bez trofejí, kdy je Real Madrid neustále pod drobnohledem, se všechno nafoukne do absurdních rozměrů.

Dnes jsme měli další neshodu. Během hádky jsem nešťastně narazil do stolu a způsobil si malou tržnou ránu na čele, kvůli které jsem musel na rutinní ošetření do nemocnice.

V žádném okamžiku mě spoluhráč neuhodil a já jeho také ne — chápu ale, že je pro některé jednodušší uvěřit, že došlo k bitce nebo že to bylo úmyslné. Nestalo se to.

Cítím, že mě k tomu dohnal vztek z celé situace, frustrace z toho, že někteří z nás se snaží dotáhnout sezonu do konce a dávají do toho všechno. To mě přivedlo až k hádce se spoluhráčem.

Mrzí mě to. Opravdu mě to mrzí, protože tahle situace mě bolí. Tohle období je pro nás těžké. Real Madrid je jednou z nejdůležitějších věcí v mém životě a nedokážu k tomu být lhostejný. Výsledkem je nahromadění všeho, co vyústilo v nesmyslný konflikt, který poškozuje můj obraz a otevírá prostor pro vymyšlené příběhy, pomluvy a přilévaní oleje do ohně kvůli obyčejné nehodě. Nemám pochyb o tom, že jakékoli neshody, které můžeme mít mimo hřiště, na něm přestávají existovat — a pokud budu muset bránit klub na stadionu, budu první, kdo to udělá.

Nechtěl jsem se k tomu vyjadřovat až do konce sezony. Vypadli jsme z Ligy mistrů a svůj vztek i zklamání jsem si nechal pro sebe. Promarnili jsme další rok a necítil jsem, že mám právo něco zveřejňovat na sociálních sítích, když jediná tvář, kterou jsem měl ukázat, byla ta na hřišti — a mám pocit, že jsem to tak dělal. Proto mě nejvíc bolí, že kvůli této situaci nemůžu nastoupit do dalšího zápasu z lékařských důvodů. Vždycky jsem do toho dával všechno až do konce a bolí mě víc než kohokoli jiného, že teď nemůžu.

Jsem k dispozici klubu i spoluhráčům a připraven spolupracovat na jakémkoli rozhodnutí, které uznají za vhodné.

Děkuji.

Laša je redaktorem portálu Bilybalet.cz. Do redakce se po dvouleté odmlce vrátil na počátku roku 2024. K fotbalu má blízko, pracuje pro český prvoligový klub a nedá dopustit na Rýmařov, odkud pochází. Realu fandí už od roku 2002, kdy ho okouzlil gól Zinedina Zidana ve finále Ligy mistrů proti Leverkusenu.


Zdroj: Instagram

11 Komentářů

  • Avatar

    Jasne Fede, mala trzni rana na cele a v offiko prohlaseni klubu poraneni lebky a mimo 10-14 dnu? 😀 tak kdo pak nam tady keca?!…

    10
    0
  • Avatar

    No, co říkáte na tohle? I když ke konfliktu došlo, nafukovali to presstituti do blbosti s celým vyhroceným tréninkem, nebo ne? Nejspíš to povede k dalším dohadům, co přesně se stalo.

    Popravdě, Fede to mírní docela hodně, ale jsem rád, že vychladl a uvědomuje si zbytečnost konfliktu a svoji roli v něm. Alespoň je naděje, že to nemusí mít velké následky pro tým a během repre hráči vychladnou úplně (když to píšu, tak si jdu vsadit na Francie vs Uruguay :sweat_smile: ).

    0
    6
    • Avatar

      Bouchnul se do stolu, malá tržná ranka… oficialni oznamení klubu poraneni lebky 10-15 dnů out. Někdo nám tady kecá…

      6
      0
      • Avatar

        Proto jsem psal, že to Fede mírní hodně. Kdyby ho strčil a Fede blbě spadnul, tak se to mohlo stát taky. Já jsem narážel hlavně na to, jestli to teda bylo vyhrocené po celý trénink i den předtím, jak se psalo. Ne ten samotný úraz. Tam to vypadá mnohem vážněji.

        0
        2
      • Avatar

        Nezavinene to nebolo na 100%, lebo potom by nebol dovod zacinat konanie voci TooMenymu. Ale moznost ze to bolo iba silne sotenie (nie uder) a nestastny naraz do stolu je slusna. Tam netreba velku silu, otras mozgu pri zlom naraze sa stane lahko a moze byt aj vaznejsi pri pomerne miernej pomoci – sila je velka uz iba z padu. Uvidime, bude zalezat ake z toho vzniknu tresty, ale z tohto vyjadrenia nevyzera, ze Fede bude vznasat obzalobu. Takze sa to moze kludne ututlat a pojde sa dalej, ci to vsak cez leto preziku obaja si nie som isty – opat sanca pre Camu?

        0
        0
    • Avatar

      ale prosim ta… prehnal to a teraz sa boji nasledkov, tak to zlahcuje. tuto sezonu ho nespoznavam, sprava sa ako detinsky fagan. pod carlom mu nevadilo ked musel zaskakovat na pravej obrane, ale potom sa podielal na xabiho odvolani za ten isty dovod. proti city zariadi postup a teraz zase robi taketo cirkusy, ako keby real nebol na tom dostatocne zle. mal som ho za idealneho kapitana, ale toto sa proste nerobi. mna tuto sezonu fede velmi sklamal.

      3
      0
  • Avatar

    Tak aspoň někde se ukázal styl AA, přece jen ty hráče něco naučil. Každopádně toto všechno graduje a jsme čím dál tím víc k smíchu 🙁

    0
    1
  • Avatar

    Fede sa to snazi ukludnit aby nebol problem v kabine a nepreberalo sa to.Urcite sam nepadol po dvoch hadkach .Myslim si ze „poranenie mozgu“ bolo zle interpretovane ,je mozne ze mal otras mozgu lahsi po pade,nie ale poranenie mozgu to znie divno. Pokial ho odniesli na voziku tak by to aj nasvadcovalo otrasu mozgu po páde. kazdopadne by mal Flo urobit velky prievan a teraz je cas ulazat kto je PAN a Šef a zacat tvrdo,inak poriadok neurobi a nikto nebude mat respekt. Ostatny musia vidiet ze sa nebude robit v reale co sa zachce aj ked by to malo trosku boliet zostavu(oslabenie). Za mna Obrovska pokuta,verejne ospravedlnenie,stop na 10zapasov obom akterom,zrazka z platu a varovny prst hore pre vsetkych !!! V lete urobit prievan v kabine

    1
    0
    • Avatar

      Jenže na pořádný průvan v kabině máme příliš starého a rigidního prezidenta, který se svých pokemonů nebude chtít zbavit a těžkým jednáním se už několik let vyhýbá. Ale něco se bude muset udělat a já jsem teda hodně zvědavej co…

      2
      0
    • Avatar

      ten prievan mal urobit den po 1.clasicu… teraz uz moze robit co chce, akurat zne to co on sam zasial hlavne ze arbeloa cely trening asi pozoroval z bezpecnej vzdialenosti a chystal si prispevok na soc.siete ako to vezme na seba. naco je nam taky trener?

      3
      0

Přidat komentář

Související články

Mastantuono a Pitarch, dva specifické případy
Mužstvo

Mastantuono a Pitarch, dva specifické případy

José Mourinho chce během letní přípravy osobně zhodnotit a prověřit dva mladé talenty. Jsou jimi Franco Mastantuono a Thiago Pitarch.…
Huijsen oslavil návrat Málagy do La Ligy a živí svůj sen
Mužstvo

Huijsen oslavil návrat Málagy do La Ligy a živí svůj sen

Dean Huijsen slavil postup Málagy v klubovém dresu a fotkou na sociálních sítích. Opakovaně dal najevo, že je fanouškem a…
Vinícius tváří Brazílie a jednou z největších značek mistrovství světa
Mužstvo

Vinícius tváří Brazílie a jednou z největších značek mistrovství světa

Vinícius Júnior je dnes jednou z hlavních tváří světového šampionátu. Na hřišti táhne brazilskou reprezentaci a mimo něj má už…
Mourinho: Můj Real Madrid vstřelil v jedné ligové sezóně 121 gólů. Jak moc defenzivní jsme byli?
Mužstvo

Mourinho: Můj Real Madrid vstřelil v jedné ligové sezóně 121 gólů. Jak moc defenzivní jsme byli?

José Mourinho se poprvé od návratu do Realu Madrid vyjádřil a poskytl rozhovor americkému magazínu Vanity Fair. S trenérem Los…