MARCA: Mbappé a Carreras poletí s týmem do Manchesteru
- Liga mistrů
- dnes 6:58
- 0 Komentářů
- Zbynek H.
Z Valdebebas přicházejí dobré zprávy. Mbappé i Carreras odcestují do Manchesteru, i když jejich účast v odvetném utkání s Manchesterem City zůstává otevřená. V Madridu může zůstat Asensio, který má potíže s lýtkem.
Pondělní trénink na Etihadu by měl dát jasnější představu o tom, jakou roli mohou oba hráči sehrát, přičemž větší pozornost se upíná na útočníka. Jeho pocity jsou dobré, ale vše nasvědčuje tomu, že zápas začne na lavičce, píše deník MARCA.
Mbappé v neděli ve Valdebebas trénoval s týmem naprosto normálně, bez problémů či bolestí. Pokud se nestane nic neočekávaného, poletí do Manchesteru a rozhodnutí o jeho roli v odvetě osmifinále Ligy mistrů padne společně s Arbeloou. Real Madrid bude na hřišti City bránit tříbrankový náskok, který si vybojoval ve středu na Bernabéu.
Mezitím Carreras absolvoval část tréninku s týmem. Vše nasvědčuje tomu, že se objeví na seznamu nominovaných a zúčastní se i zítřejšího tréninku v Manchesteru. Připomeňme, že Mendy je mimo hru a místo na levém kraji obrany by měl zaujmout Fran García, který až do Francouzova zranění ve středečním utkání na Bernabéu prakticky nehrál významnější roli v Arbeloově plánu.
Asensio, který má potíže s lýtkem, má stále nejistý odjezd. Jeho účast je pod otazníkem, ale zatím nebyl definitivně vyřazen.
Arbeloa oznámí nominaci zítra dopoledne a poté se tým vydá na cestu do Anglie. V 19:15 se uskuteční tisková konference s trenérem a jedním z hráčů, následovaná týmovým tréninkem na Etihadu ve 20:00.
Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.
Zdroj: marca.com