Poslední rozhovor s Moratou: Vrátit se do Realu bude velmi těžké

Poslední rozhovor s Moratou: Vrátit se do Realu bude velmi těžké

Álvaro Morata je hráčem Chelsea. Oficiální oznámení přišlo velmi rychle a trochu neočekávaně. Londýnský klub by měl zaplatit částku kolem 65 miliónů, dalších 15 miliónů je údajně rozloženo do blíže nespecifikovaných bonusů. Álvaro byl vyzpovídán deníkem AS přímo na letišti v LA.

Letní přestupové období. „Je to pro mě velmi podivné léto. Stala se velká spousta věcí. Pokud vše dopadne dobře, již zítra budu v klubu, který mě chtěl přivést spoustu let a s trenérem, se kterým mám velmi dobrý vztah. Mluvili jsme spolu roky. Jsem šťastný. Trénoval jsem tvrdě a byl jsem ochoten přijmout cokoliv, co přijde. Mým cílem však byl přestup do Chelsea. Je mi líto, že opouštím Madrid, ale velmi se těším na svou londýnskou etapu.“

Zpráva. „Byla to pro mě velká pocta oblékat dres Realu a vždycky budu na jeho straně.“

Zpráva pro Zidana. „Děkuji za všechno a hodně štěstí tento rok.“

Návrat? „Potřetí .. bude to velmi těžké. Momentálně na to vůbec nemyslím. Mé jediné myšlenky jsou o tom, jak nejrychleji se dostat do Londýna, podstoupit zdravotní prohlídku a nosit můj nový dres.“

Zklamání v loňské sezóně„Vyhrál jsem čtyři tituly, včetně mé druhé Ligy mistrů. Jsem šťastný, protože posledním momentem, kdy jsem nosil dres Realu, bylo v Cibeles.“

Co když se Chelsea potká s Realem v Lize mistrů? „To bude znamenat, že si oba týmy vedou dobře, což je skvělé. Ale nechci na to myslet, přemýšlím jen o cestě do Londýna.“


Zdroj: as.com

3 Komentářů

  • Avatar

    celkom chapem ze 3. krat by to bolo tazke..
    to je ako s frajerkou, vratit sa treti krat uz chce riadne "gule".. *lol*

    0
    0
  • Avatar

    Pochybuji, že by se vrátil po třetí. To se nestane.. Do tý doby bude nějaká nová mladší a nadějnější hvězda než je on. To by se musel v Anglii dostat na lvl Aguera, čemuž moc nevěřím. *lol* Mohl to střídat s Benzem a mohl být na pár let jasnou jedničkou na hrotu, ale protože se vždy rozbrečí, když není, jak on chce, tak má smůlu.. Kdo jednou odejde z Realu (bez opce), tak už se nikdy nevrátí, máš smůlu chlapče.

    0
    0

Přidat komentář

Související články

Mourinho a Flick, tváří v tvář
Mužstvo

Mourinho a Flick, tváří v tvář

Německý trenér znovu ožil po svém příchodu do Barcelony, zatímco Portugalec se snaží prosadit během svého druhého působení v Realu…
Velká výzva Raúla Asencia
Mužstvo

Velká výzva Raúla Asencia

Odchovanec maká „jako zvíře“, aby přesvědčil Mourinha, že může být platný. Konaté, Rüdiger, Militao a Huijsen mu však blokují cestu.…
Cucurella: Přišlo mi tolik zpráv, že jsem si myslel, že se stalo něco špatného — a přitom šlo o Real
Mužstvo

Cucurella: Přišlo mi tolik zpráv, že jsem si myslel, že se stalo něco špatného — a přitom šlo o Real

Marc Cucurella poskytl rozhovor rádiu Onda Cero. Výhra 3:0 nad Realem v dresu Eibaru v roce 2018? „Ano, ano, pamatuju…
„Real se obává vyplacení prémie Vinimu za prodloužení smlouvy a vytvoření nebezpečného precedentu.“
Mužstvo

„Real se obává vyplacení prémie Vinimu za prodloužení smlouvy a vytvoření nebezpečného precedentu.“

Ramón Álvarez de Mon, socio Realu Madrid, právník, youtuber a spolupracovník španělských médií, předal nové informace týkající se budoucnosti Viníciuse.…