37 hráčů, z nichž musí Zinedine Zidane vybrat (4. díl): Leví obránci

37 hráčů, z nichž musí Zinedine Zidane vybrat (4. díl): Leví obránci

Ve čtvrtém díle seriálu o hráčích, které má Real Madrid pod smlouvami, se podíváme na levou stranu obrany. Jedničkou na tomto postu je letos Ferland Mendy. Před koronavirovou pauzou se ale do dobré formy dostával legendární Marcelo. A na hostování v Seville předváděl vynikající výkony Sergio Reguilón. Volba to bude podobně těžká, jako v případě složení pravé obrany. Mendy by měl mít své jísté. Ale zkušený Marcelo, nebo naděje do budoucna Regui?

Marcelo (31 let, smlouva do 30. června 2022)

Další hrající legenda Realu Madrid. I on však již pozvolna naráží na své limity. Tok času zkrátka nelze zastavit, a z pozice levého beka jej letos vytlačil Ferland Mendy. Již loni těžko čelil konkurenci Reguilóna.

Marcelo však v Madridu chce pokračovat, je spokojený v klubu i ve městě. Navíc má blízký vztah se Zidanem, který z něj ještě dokáže vymáčknout to nejlepší, o čemž jsme se přesvědčili třeba v posledním El Clásicu. Marcelo by zřejmě pokračovat v týmu měl.

Ferland Mendy (24 let, smlouva do 30. června 2025)

Tenhle přestup se Realu Madrid povedl. Ačkoliv francouzský bek není tolik produktivní a ofenzivně laděný jako Marcelo, vše vynahrazuje skvělou defenzivní činností. Více komentáře na jeho osobu asi není třeba. Jen blázen by si Mendyho v kádru neponechal.

Sergio Reguilón (23 let, smlouva do 30. června 2023)

Jeden z mála hráčů, který obstál v loňské zpackané sezóně. Sergio je odchovancem Realu Madrid, který v letošním ročníku hostuje v Seville, kde spolupracuje s Julenem Lopeteguim, který mu dal příležitost poprvé ochutnat zápas za áčko Los Blancos.

V Seville hraje parádně a Real Madrid by měl udělat vše pro to, aby jej udržel pod smlouvou co nejdéle. Časem může vytvořit skvělou dvojici právě s Mendym. V tuto chvíli je však až třetí volbou. A pokud bude Marcelo pokračovat, na Sergia se dostane jen těžko. Byla by však škoda o něj přijít. Hostovat ještě na další ročník!


3 Komentářů

 • Avatar

  Pokud bude chtít Juventus Marcela, jak se psalo a nabídnou za něj slušnou částku, nebál bych se ho prodat, je to sice legenda, ale máme dva skvělé beky, kteří mají obrovský potenciál a byla by škoda o nějakého z nich přijít, kvůli Marcelovi, který dle mého vydrží max 2 další sezony.

  0
  0
  • Avatar

   Přesně tak. Real si nemůže dovolit nechávat v týmu hráče jen proto, že jsou legendy. A naopak, každá naše legenda přece nemusí ukončit kariéru v Realu. V tomto případě se zrovna hodí porovnání s Roberto Carlosem..Já jsem pro odchod. Mendyho ani Reguillona nemůžeme chtít ztratit. Jen by byla škoda, že by se Marcelo v současné situaci ani nemohl rozloučit s Madridistas na Bernábeu. *stydi*

   0
   0
 • Avatar

  Myslim si ze ma Marcelo porad co nabidnout a s Mendym by se mohli stridat

  0
  0

Přidat komentář

Související články

Operace Kroos & Modrić: Florentino Pérez přechází do akce
Mužstvo

Operace Kroos & Modrić: Florentino Pérez přechází do akce

Situace Luky Modriće a Toniho Kroose se v posledních týdnech změnila. Do celé záležitosti se vložil prezident Realu Madrid Florentino Pérez…
Modrićův agent: Luka pravděpodobně zůstane v Madridu i v následující sezóně
Mužstvo

Modrićův agent: Luka pravděpodobně zůstane v Madridu i v následující sezóně

Pokud jde o Luku Modriće, zdá se, že je vše vyřešeno. Vlado Lemić, hráčův agent, prohlásil, že fotbalista s největší…
Modrić 2025: Klíč k prodloužení smlouvy. Hráč i klub blízko dohody, píše AS
Mužstvo

Modrić 2025: Klíč k prodloužení smlouvy. Hráč i klub blízko dohody, píše AS

Dobrá zpráva pro madridismo. Luka Modrić se chystá prodloužit smlouvu s Realem o další sezónu. Vše se urychlilo po čtvrteční schůze…
Real zvažuje prodloužení smluv s Kroosem a Modrićem, píší MARCA a THE ATHLETIC
Mužstvo

Real zvažuje prodloužení smluv s Kroosem a Modrićem, píší MARCA a THE ATHLETIC

Real Madrid zvažuje prodloužení smluv s Tonim Kroosem a Lukou Modrićem, informuje The Athletic. Oběma hráčům vyprší smlouva 30. června.…