Sraz Madridistas a turnaj – Ježov

Sraz Madridistas v Ježově

Sraz Madridistas a turnaj v Ježově se po loňské účasti zařadil mezi nejlepší akce v naší historii. Proto jsme bez váhání přijali pozvání na další, celkově už 4. ročník parádně zorganizovaného turnaje. Ten se bude opět konat v Ježově.

Nejdůležitější informace

Termín: pátek 28. června – neděle 30. června 2024
Sraz: pátek odpoledne / večer

Místo: Ježov (okres Hodonín)

Ubytování

Ubytování je pro všechny účastníky zajištěné v kempu v chatkách, cena na osobu je cca 270 Kč / noc.

Doprava

Pro zájemce domluvena za malý poplatek (spíš příspěvek na benzín) doprava autem ze Starého Města do Ježova (20 km). Minulý rok jsme se dohodli i sami mezi sebou. Určitě pojede skupina z Prahy a Ostravy, možná i z Brna.

Program

Veškerý program probíhá přímo v Ježově, kde je od pořadatelů vše zajištěno.

Pátek 28. 6.

Sraz v odpoledních až večerních hodinách (záleží na každém), poté posezení a vše, co k tomu patří. Chybět nebudou nějaké naše soutěže. Zajištěno bude občerstvení, cena se rozdělí mezi všechny účastníky.

Sobota 29. 6.

Dopoledne proběhne oficiální zahájení fotbalového turnaje, který se hraje do odpoledních hodin. Možnost občerstvení na místě je samozřejmostí. Chceme vylepšit loňské umístění!

Po turnaji se koná posezení všech týmů, zajištěn je perfektní program – cimbálovka, DJ atd. Určitě stojí za to!

Neděle 30. 6.

Odjezd domů dle potřeby.

Důležité

Co se týče programu speciálně pro Madridistas, detaily budou ještě upřesněny. Počítáme se společnou cestou z Prahy a Ostravy, v případě zájmu také z Brna.

Komu se vyplatí jet rovnou do Ježova, není problém. Pro ostatní sraz ve Starém Městě (u Uherského Hradiště) a poté cesta autem do Ježova.

Program na místě je opravdu parádní a všichni jsme si ho moc užili. Výhodou jsou také příjemně nastavené ceny ubytování i občerstvení.

Týmový merch

Speciálně na sraz v Ježově budou vytvořena jednotná trika Madridistas. Zakoupení trička je povinné, cenu ještě upřesníme. Dobrovolně pak bude možné ještě druhé triko či kšiltovky.

Další věci jsou zatím v řešení a budeme postupně informovat. Chceme se tentokrát dobře připravit a prezentovat Real Madrid se vším všudy nejen na hřišti!

Závazná přihláška

Kdo se může přihlásit?

Jakýkoliv Madridista, který pro nás bude posilou i na fotbalovém hřišti. Povinné je ubytování na obě noci.

Jak se přihlásit? 

Napiš na e-mail tomaspodvin@gmail.com tyto údaje:

– celé jméno
– věk
– kontaktní e-mail
– kontaktní telefon

Po zaslání přihlášky ti ji potvrdím a bude potřeba uhradit částku 1 200 Kč za ubytování na dvě noci (540 Kč), srazové triko (cca 360 Kč) a zálohu na jídlo a ceny do programu Madridistas (300 Kč). Přesná cena bude vypočítána později.

Poté tě přidám do naší skupiny na Whats Appu, kde řešíme vše potřebné ke srazu a také se v případě zájmu domluvíme na společné cestě.