Isco odmítl odpovědět na dotaz novináře: Napište si tam, co chcete, vzkázal mu

Čas 06. 09. 2018, 22:40 | Autor Laša | Zdrojelpais.com
Isco
Isco

Španělskou reprezentaci čeká v sobotu úvodní utkání Ligy národů proti Anglii. Během čtvrtka došlo na tiskové konferenci k menšímu konfliktu mezi Iscem a novinářem deníku El País Diegem Torresem. Isco odmítl odpovědět na novinářovu otázku. Jde o hráčovu reakci na novinářovu kritiku během mistrovství světa.

Na tiskovce Diego Torres směřoval na Isca dotaz, jaká bude taktika španělské reprezentace vůči týmům, které proti ní vyrukují s hlubokou obranou. Odpovědi se ale od záložníka nedočkal.

Podívejte, na tohle vám nebudu odpovídat. Ať řeknu cokoliv, vy si stejně ve svém článku napíšete, co chcete, takže já vás v tom nechám. Dělejte podle svého.

My na hřišti bojují za národní tým. Potřebujeme kolem sebe lidi, kteří budou kolem nás vytvářet dobrou atmosféru a pomáhat nám, namísto toho, aby nám jiní lidé neustále kladli do cesty nějaké překážky. Protože tito lidé nám nenabízí nic a nepomáhají nám.

A co je příčinou Iscovy nevole? Diego Torres vydal po mistrovství světa článek, v němž velmi kritizoval španělskou taktiku, založenou na držení míče.

Článek se jmenoval La ira de Iniesta y la crecida de Isco (volně přeloženo jako Iniestův hněv a povodeň jménem Isco).

Kritizoval v něm řadu hráčů – Isca za jeho zbytečné držení míče a Iniestu či Costu za to, že dávají najevo svoji nespokojenost se střídáním.

Isco na článek zareagoval na svém twitteru, když napsal: Diego Torresi, ty jsi opravdu špatný člověk.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (12 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!