Mimo radar

Často nenápadné a přehlížené příběhy, ale o to zajímavější! Vítejte v rubrice Mimo radar.
Ponořte se do unikátních článků ze série portálu BilyBalet.cz. Další texty budou postupně přibývat.

#10 Otázka pravého obránce

Madridistas řeší možné příchody Kyliana Mbappého či Erlinga Haalanda. Vedení královského klubu ale nesmí zapomenout  řešit ani na další pozice. Hlavně pravého obránce.

#9 Nenápadný Sergio Arribas

Jeden z nejblyštivějších talentů Realu Madrid. Sergio Arribas, mnohými považován za budoucí hvězdu. K tomu vede ještě náročná pouť, přesto je jeho progres zajímavý již nyní.

#8 Davide Ancelotti

Je ve stínu svého otce. Logicky. Davide Ancelotti ovšem není pouze protěžovaným synáčkem. Asistent hlavního trenéra Realu Madrid prošel velmi zajímavou cestou a neustále se zlepšuje.

#7 Záhadný Reguilonův odchod

Zdálo se, že Real Madrid našel nového Marcela. A to dokonce ve své akademii. Jenže cesta Sergia Reguilóna skončila dřív, než se čekalo. Mohl za to syn Zinedina Zidana?

#6 Faktor X Realu Madrid

Jde o něco, co nelze jen tak popsat. Faktor X. DNA. Prostě motivace a schopnost vyhrávat, která se nedá jen tak naučit. Tohle umí pouze Real Madrid.

#5 Hvězdy budoucnosti

Real Madrid, to jsou velké přestupy a největší hvězdy. Ale také fungující akademie, ve které se sešel vynikající ročník. Který odchovanec by mohl brzy zářit na Santiago Bernabéu?

#4 Kdo jsou SANITAS?

Každé zranění hráče je nepříjemné. Když se jich ale v jedné sezoně sejde přes 50, fanoušci zbystří. Kdo jsou SANITAS a proč jim nevěřil například Cristiano Ronaldo?

#3 Génius Toni Kroos

Že je Toni Kroos úžasným fotbalistou, ví každý správný fanoušek. V tomto článku jsme se ale zaměřili i na méně známá fakta (a historky) o německém středopolaři.

#2 Volný pád Zlatého chlapce

Z milované fotbalisty náhradníkem a terčem častých nadávek fanoušků. Tak by se dal shrnout pád záložníka Realu Isca. Co vše za ním stálo?

#1 Tichý dříč Nacho

Není opěvovanou hvězdou Realu Madrid. Jenže každý klub potřebuje i svého tichého srdcaře. To přesně splňuje Nacho, kterému koluje v žilách bílá krev.