Články s klíčovým slovem: theo hernandez

 

» Theo: Bylo načase, abychom vyhráli na Bernabéu a podali skvělý výkon

23.10.2017
Po včerejší výhře 3-0 nad Eibarem, byla na hráčích znát spokojenost s předvedeným výkonem. Hráči se i v pozápasových rozhovorech shodovali, že je stále co zlepšovat, ale především v tom, že hra na domácím stadionu se již více podobá jejich představám.


 

» Představení nejnovějších přírůstků: Llorente, Ceballos, Vallejo a Theo!

25.07.2017
Kdo jsou čtyři nejnovější hráči Realu Madrid? Llorente, Ceballos, Vallejo i Theo mají před sebou velkou budoucnost. Připravili jsme pro vás speciál, který vám přiblíží jejich dosavadní životy a zkušenosti.


 

» Theo Hernández: Přišel jsem do Realu Madrid, abych se učil od těch nejlepších hráčů na světě

10.07.2017
Přinášíme Vám rozhovor s nejnovější akvizicí Realu Madrid, Theem Hernándezem. Ten hovořil o přestupu a o tom, co pro něho znamená nosit dres Los Blancos.


 

» PREZENTACE: Theo Hernández byl představen veřejnosti. Vybral si dres s číslem 15

10.07.2017
Druhou posilu před novou sezónou dnes oficiálně představil Real Madrid. Z Atlétika přichází 19 letý Francouzský levý bek Theo Hernández.


 

» Theo Hernandéz: O hře v Realu Madrid sním již od dětství, je to splněný sen

28.06.2017
Novináři vyzpovídali Thea Hernandéze během jeho dovolené v Los Angeles, na řeč samozřejmě přišel jeho přestup do Realu Madrid.


 

» Theo Hernández a Real: Ve Španělsku hlavní téma! Co říkají Cerezo, Simeone a Zidane?

05.04.2017
Je to tak trochu blesk z čistého nebe, ale jde o více než zajímavou informaci. Jak jsme již psali, deník Marca přišel s tím, že se Real bude snažit vykoupit ze smlouvy talentovaného obránce Atlétika Madrid Thea Hernándeze. Co k tomu řekli zástupci obou stran?


Počet zobrazených článků: 6 (z celkem 6 nalezených)