Články s klíčovým slovem: luca zidane

 

» VIDEO: Luca Zidane s přehledem obehrál protihráče, poté stihl založit i protiútok

12.09.2017
Castilla sice svůj nedělní zápas na půdě rezervního týmu Deportiva nezvládla a Zidane mladší v 18. minutě zápasu lovil již potřetí míč z brány. To mu však nezabránilo v tom, aby pár minut na to předvedl svoje dovednosti.


 

» Postoupí Zidanův syn Luca do áčka Realu? Možná bude krýt záda Navasovi a Casillovi

24.07.2017
Post třetího gólmana pro další sezónu je v Realu Madrid zatím záhadou. Současný gólman Ruben Yáñez chce prý odejít, jeho místo možná zaujme Zidanův syn Luca.


 

» ROZHOVORY: Co řekli hráči a trenér po zisku La Duadécimy?

04.06.2017
Přinášíme Vám rozhovory s hráči i samotným trenérem Los Blancos.


 

» ROZHOVORY: Reakce na včerejší výhru v Eibaru

05.03.2017
Real Madrid si bez problémů poradil s Eibarem a po dlouhé době odevzdal zodpovědný výkon. Velký podíl na tom měli náhradníci, kteří zastoupili přetížené hráče a rozdíl byl znatelný. Po dlouhé době totiž Real Madrid naběhal v zápase více kilometrů, než jeho soupeř. Jak Zidane s hráči hodnotili utkání?


 

» ROZHOVORY: Co řekli hráči a trenér po vypadnutí z Copa del Rey?

26.01.2017
Po vypadnutí z poháru se k mikrofonům dostavil tradičně trenér, i někteří hráči. Přečtěte si, co k utkání řekli.


 

» Luca Zidane je chloubou akademie Realu. De la Red brankáře povýšil o jednu kategorii

08.09.2014
Zinedine Zidane má na co být pyšný. Všichni čtyři jeho synové hrají za Real Madrid, každý v jiné věkové kategorii. Jako první o sobě dal vědět nejstarší Enzo, záložník C týmu. Ještě asi nadějnější vývoj má jeho mladší bratr Luca, který je brankář.


 

» Enzo, Luca, Theo a Eliaz aneb Zidanova „jedenáctka“

20.03.2014
Zinedine Zidane je symbolem a legendou Realu Madrid. Francouzský záložník byl pro fanoušky modlou a má za sebou fenomenální kariéru. Není to ovšem jediný Zidane, který měl možnost za seniorský tým Bílého baletu nastoupit. Tuto šanci nyní mají hned čtyři jeho synové. V našem článku vám poskytneme zajímavosti o každém z nich.


 

» Zinedine Zidane: Myslím si, že můj syn Luca může být úspěšným fotbalistou

17.02.2014
Zinedine Zidane má doma čtyři syny a všichni oblékají dres Realu Madrid. Zinedine Zidane poskytl rozhovor alžírskému magazínu Le Buteur, ve kterém mluvil o svém šestnáctiletém synovi Lucovi, který chytá za Cadete A.


Počet zobrazených článků: 8 (z celkem 8 nalezených)