Články s klíčovým slovem: klopp

 

» Hráči stojí za Ancelottim. Real by ale mohl vést v příští sezoně Jürgen Klopp

15.05.2015
Zůstane Carlo Ancelotti na lavičce Realu Madrid i pro příští sezonu? Vedení klubu rozhodne až po konci sezony, spekulace a debaty na toto téma jsou ale v plném proudu už teď. Jasné je jedno, Ancelotti má velkou podporu hráčů.


 

» Naší výhodou je první zápas v Madridu, hodnotí čtvrtfinále LM Klopp

29.03.2014
Liga mistrů je za rohem. První čtvrtfinálový zápas odehraje Real proti Borussii Dortmund už ve středu. Trenér BVB Jürgen Klopp je potěšen, že jeho tým narazí opět na Real Madrid, avšak uznává, že Real bude v dvojzápase favoritem. Bílou vlajku ale k nebi ještě vztyčovat nehodlá.


 

» Kdo nahradí Mourinha? Velký výběr několika možných nástupců

21.05.2013
José Mourinho končí svoji misi v Realu Madrid a předá své místo někomu jinému. Kdo bude tím vyvoleným je momentálně otázka, který hýbě fotbalovým světem. Náš portál nabízí několik možných variant včetně detailního popisu trenérovi osobnosti i úspěchů.


 

» Valdano: V Mourinhově odchodu neshledávám nic podstatného

04.05.2013
Jistý druh nevraživosti mezi ex-generálním ředitelem Realu Madrid Jorge Valdanem a jeho současným trenérem José Mourinhem je známou věcí. Mourinho si vydobyl větší pravomoci v klubu, čímž se Valdanova pozice prakticky stala zbytečnou. Právě od Valdanova odchodu jejich rozepře vyvrcholily a čas od času můžeme od Valdana sledovat jistý 'kopanec'. Tentokrát promluvil o možném odchodu Josého Mourinha z klubu jako o něčem, co není příliš podstatné.


 

» Všichni budou bránit, všichni útočit, zní Kloppův plán na úspěch

30.04.2013
Na Santiago Bernabéu se na tradiční předzápasovou tiskovku v pohárové Evropě dostavil i trenér hostujícího celku Jürgen Klopp. Odpovídal na nejdůležitější dotazy potřebné k dnešnímu zápasu.


 

» Klopp jásá: Mí hráči byli nezastavitelní; čistý fotbal

25.04.2013
Kloppova družina na Signal Iduna Parku vypráskala madridský Real 4:1, když všechny góly vstřelil Polák Lewandowski. Ač je těch, kteří ještě v nějaké šance Mourinhovy družiny věří, pomálu, Jürgen Klopp krotí nadšení hráčů i fanoušků a nabádá ke klidu. Výkon svých svěřenců na hřišti ale náležitě ocenil.


 

» Klopp: Guardiola si vyžádal Götzeho do svého nového projektu

24.04.2013
Na tiskovce muset Jürgen Klopp samozřejmě čelit především dotazům mířícím na osobu Maria Götzeho, jehož za 37 milionů eur vykoupil Bayern Mnichov. Dostalo se ale i na zápas s Realem Madrid. Stěžejní osu z tiskovky Vám nabízíme.


 

» Mou: Pokud inkasujeme, musí to být gól, jemuž nepůjde zabránit

24.04.2013
Před a po zápasech evropských pohárů se na tiskové konference musí dostavovat José Mourinho a včera tomu pochopitelně nebylo jinak. Portugalec se zaměřil na mnoho témat, od samotného zápasu, týmu Borussie, svého týmu a některých hráčů až po okrajová témata se zápasem až tak nesouvisejícími - např. přestup Götzeho do Bayernu.


 

» Klopp: Je čest, že o mě mluví jako o možném nástupci Mourinha

19.04.2013
Na tiskové konferenci před sobotním bundesligovým zápasem se trenér Dortmundu Jürgen Klopp vyjádřil ke spojitosti s José Mourinhem. Vyjádřil se i ohledně středečního zápasu s Realem a pocitech ve fotbale obecně.


 

» SPECIÁL před semifinále s Dortmundem: Statistiky, informace, rozhovory.

13.04.2013
Aktualizováno Včerejší los Ligy mistrů rozhodl o tom, že v semifinále se střetnou Real Madrid s Borussií Dortmund. Fanoušci tedy uvidí opakování zápasů ze skupiny D. Jak vidí šance jednotlivých týmů poslední čtyřky fanoušci? Bude se opakovat historie a postoupí Real Madrid? Nastoupí proti Realu Madrid formálně jeho hráč Nuri Şahin? A co nejen na los říkají Jürgen Klopp, Alfredo Di Stéfano, Emilio Butragueño, Mesut Özil a Guti? Čtěte náš semifinálový SPECIÁL.


 

» Klopp: Nemám čas trénovat Real Madrid

12.01.2013
Jürgen Klopp, který Realu Madrid v této sezoně již dvakrát čelil v rámci Ligy mistrů, byl novináři dotázán na možné působení v Realu Madrid. Věčně nespokojení španělští fanoušci by ho totiž ve svém týmu rádi viděli jako náhradu za Josého Mourinha, u něhož je pravděpodobnost, že po sezoně odejde, přičemž PRO se v tomto ohledu ve výzkumu španělským médií vyslovila nadpoloviční většina fanoušků. Sám Klopp ale štaci v Madridu vylučuje - nemá čas.


 

» Klopp hlásí ztráty, Blaszczykowski proti Realu nenastoupí

22.10.2012
Trenér Borussie Dortmund Jürgen Klopp si směrem ke středečnímu zápasu Ligy mistrů s Realem Madrid dělá těžkou hlavu. Pilíře jeho základní sestavy jsou na marodce a jak sám potvrdil, nenastoupí ani Blaszczykowski, u něhož v to doufal. Momentálně se na seznamu zraněných hráčů Dortmundu nacházejí opory jako Schmelzer, Gündoğan, Götze nebo právě zmíněný 'Kuba'.


Počet zobrazených článků: 12 (z celkem 12 nalezených)