Články s klíčovým slovem: juvenil

 

» Gutiho Juvenil vyhrál další trofej. Roste Realu další fantastická generace?

25.06.2017
Real Madrid má v juniorské kategorii obrovským potenciál. Juvenil A, vedený legendárním Gutim, dnes vyhrál španělský juniorský pohár, což je jeho třetí letošní trofej. Jedná se o historický úspěch - juniorům Realu se nic podobného nepovedlo.


 

» Junioři otočili zápas s Monakem a zahrají si čtvrtfinále Ligy mistrů

22.02.2017
Velký zápas má za sebou madridský Juvenil. V rámci juniorské ligy mistrů totiž vyzráli na tým z monackého knížectví. Diváci viděli sedm gólů a rozhodně se nenudili.


 

» Startuje juniorská Liga Mistrů, Real doufá v úspěchy

28.03.2013
Fanoušci Realu Madrid už dlouho sní po jubilejním 10. triumfu v Lize mistrů, který si získal označení La Décima. Letos stále mohou věřit, že se to povede. Pokud ne, od příští sezony přibude další želízko do ohně. Startuje totiž mládežnická Liga mistrů!


 

» Real Madrid sa nenechal ukrátiť o ďalšieho mladíka

19.12.2012
To, že aj Real Madrid si dôkladne vychováva vo svojej akadémii hráčov, už od detského veku, nieje žiadnou novinkou. Kvalita madridskej akadémie je veľká, dôkazom toho sú hráči ako Soldado, Negredo, či Juan Mata, ktorí sa uchytili v iných tímoch, či hráči, ktorí obliekajú, alebo obliekali aj dres A-tímu Los Blancos, Casillas, Callejón, Raúl, či Guti. Do jednej, či druhej skupiny sa v budúcnosti môže zaradiť talentovaný Álvaro Medrán.


 

» Mourinho: Kaká? Při výběru sestavy ho budu mít na mysli

27.09.2012
Po včerejším vítězství v rámci Trofeo Santiago Bernabéu se před novináři ukázal José Mourinho a klasicky zápas i výkony některých hráčů rozebral. Větší prostor se logicky věnoval Kaká. Nastoupí v neděli?


Počet zobrazených článků: 5 (z celkem 5 nalezených)