Články s klíčovým slovem: dani ceballos

 

» Theo: Bylo načase, abychom vyhráli na Bernabéu a podali skvělý výkon

23.10.2017
Po včerejší výhře 3-0 nad Eibarem, byla na hráčích znát spokojenost s předvedeným výkonem. Hráči se i v pozápasových rozhovorech shodovali, že je stále co zlepšovat, ale především v tom, že hra na domácím stadionu se již více podobá jejich představám.


 

» ROZHOVORY: Co řekli hráči a trenér po prohraném El Clásicu?

30.07.2017
Real Madrid prohrál i třetí zápas v rámci ICC, i když podal zatím nejlepší výkon. Po zápase se k němu vrátil trenér Zidane, své řekl i kapitán Ramos, nebo čerstvé posily, Ceballos a Vallejo.


 

» Představení nejnovějších přírůstků: Llorente, Ceballos, Vallejo a Theo!

25.07.2017
Kdo jsou čtyři nejnovější hráči Realu Madrid? Llorente, Ceballos, Vallejo i Theo mají před sebou velkou budoucnost. Připravili jsme pro vás speciál, který vám přiblíží jejich dosavadní životy a zkušenosti.


 

» PREZENTACE: Ceballos má za sebou představení na Bernabéu, bude nosit číslo 24

20.07.2017
Dani Ceballos definitivně zpečetil přestup do Realu. Dnes byl představen na Santiago Bernabéu fanouškům. Trochu neočekávaně bude nosit číslo 24, což znamená, že čísla 10, 18 a 21 zůstanou stále nevyužita.


 

» OFICIÁLNĚ: Ceballos je hráčem Realu Madrid, podepsal na 6 let!

14.07.2017
Další přestupová sága je u konce. Jeden z nejlepších hráčů nedávného mistrovství Evropy do 21 let Dani Ceballos přestoupil do Realu Madrid.


 

» AS: Přestup Ceballose je hotový, podepíše šestiletou smlouvu. Stát bude 18 miliónů

08.07.2017
Další přestup se blíží. Real Madrid se podle deníku AS již dohodl s Betisem na přestupu Daniho Ceballose, souhlasil i hráč.


 

» AKTUÁLNĚ: Real se sešel s vedením Betisu. Ceballos bude jednat večer

04.07.2017
Přestup Daniho Ceballose do Realu Madrid začíná nabírat reálné rozměry. Generální ředitel královského klubu José Ángel Sánchez byl dnes v Seville na jednáních se zástupci Betisu, nyní na stadion míří i sám Ceballos.


 

» AS: Dani Ceballos přestoupí do Realu, výkupní klauzule je 15 miliónů euro

28.06.2017
Jedna z komet probíhajícího mistrovství Evropy do 21 let Dani Ceballos je kousek od přestupu do Realu Madrid. Se zajímavou zprávou přišel dnes deník AS.


Počet zobrazených článků: 8 (z celkem 8 nalezených)