Světová 11 vyhodnocení: Ofenzivní záložník

Čas 15. 07. 2010, 19:33 | Autor podvinho
Frank Lampard
Frank Lampard

S velkým zpožděním zaviněným dovolenou, ale přece, vám přinášíme vyhodnocení posledního hlasování, které na webu proběhlo. Boj o nejlepšího ofenzivního záložníka byl jednoznačně nejtěsnější a nakonec měl možná trochu překvapivého vítěze.

Celkem hlasovalo 1 169 uživatelů, což je jednoznačně nejvíce ze všech prozatimních hlasování. I to dokazuje, že pozice ofenzivního záložníka je pro lidi velice zajímavá.

Jak už jsem naznačil v úvodu, na této pozici se strhl jednoznačně největší boj a dlouho nebylo rozhodnuto. Ze začátku to vypadalo na výhru Sneijdera a na druhé místo Xaviho, ale nakonec se radoval třetí vzadu.

Vítězem se totiž stal nakonec záložník Chelsea, Frank Lampard. Uživatelé ocenili hlavně jeho přínos pro tým a fakt, že každou sezónu dokáže nastřílet velké množství branek. Lampard získal 384 hlasů.

Nakonec až na druhém místě skončil Wesley Sneijder, bývalý hráč Realu, který prožil po svém přestupu do Interu vyjímečnou sezónu. I on nastřílel mnoho gólů a hlavně v Lize Mistrů byl pro svůj tým klíčový. Sneijder získal 332 hlasů.

Až na třetím místě se umístil záložník Barcelony, Xavi. Faktem je, že mu možná trochu ublížilo, že to není vyloženě ofenzivní záložník, ale operuje spíše ve středu. Xavi získal 247 hlasů.

Alespoň trochu mohl těmto třem konkurovat Cesc Fabregas, který skončil čtvrtý a to i přesto, že jeho Arsenal opět nezískal žádnou trofej. Fabregas se stal kapitánem a podával velmi dobré výkony. I proto získal 145 hlasů.

Poslední tři hráči dostali již velmi málo hlasů. Pátý Mesut Ozil získal 33 hlasů, šestý Yoann Gourcuff 24 a poslední Zvjezdan Misimovič dokonce jen 4 hlasy.

 

 Umístění Obránce Klub
 Hlasů Procent
 1. Frank Lampard
 Chelsea FC
 384 32,8 %
 2. Welsey Sneijder
 Inter Milán
 332
 28,4 %
 3. Xavi
 FC Barcelona
 247
 21,1 %
 4. Cesc Fabregas
 Arsenal FC 145
 12,4 %
 5. Mesut Ozil
 Werder Brémy
  33
  2,8 %
 6. Yoann Gourcuff
 Giordine Bordeaux
  24
  2,1 %
 7. Zvjezdan Misimovič
 Wolfsburg
   4
  0,3 %

Lamps

DALŠÍ KOLO
V příštím díle naší ankety se můžete těšit na levé záložníky. Hlasování proběhne zítra.

NEPŘEHLÉDNĚTĚ
Podívejte se také do naší sekce Světová 11 , kde se dozvíte další informace a podobu dosavadní nejlepší jedenáctky sezony 2009/2010.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (17 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!