Světová 11 vyhodnocení: Pravý záložník

Čas 23. 06. 2010, 18:24 | Autor podvinho
Arjen Robben
Arjen Robben

Anketa o nejlepšího pravého záložníka minulé sezóny nemohla být jasnější. Už od začátku bylo jasné, kdo byl králem této pozice. Samozřejmě to není nikdo jiný než bývalý hráč Realu Madrid, Arjen Robben. Za ním se ale strhl velký boj, který Nizozemec sledoval z velké výšky.

Celkově hlasovalo 596 uživatelů. Naprostou většinu hlasů získal hráč Bayernu Mnichov, Arjen Robben. Uživatelé měli poměrně jasno, koho by měli volit. Všichni ocenili Nizozemcovu fantastickou sezónu. Arjen Robben získal 488 hlasů.

 Na druhém místě skončil Jesús Navas, který prožil v dresu Sevilly nejlepší sezónu v životě. Navíc se mu daří i ve španělské reprezentaci. Uživatelé hodnotili pozitivně hlavně jeho formu, kterou si udržel po celý rok. Navas získal 50 hlasů.

Hned za Navasem skončil hráč Manchesteru United, Luis Antonio Valencia. Uživatelé hodnotili pozitivně hlavně jeho rychlost, naopak by podle většiny měl dávat více branek. Valencia získal 38 hlasů.

Na dalších místech se zrodily dvě remízy a velice těsné výsledky. Na děleném čtvrtém a pátém místě totiž skončili James Milner z Aston Villy a Denis Rommedahl z Ajaxu Amsterdam. Oba získali 6 hlasů.

Opravdu velmi těsně za nimi skončili César Delgado z Lyonu a konečně José Antonio Reyes z Atletica Madrid. Oba hráči získali 4 body.

 

 Umístění Obránce Klub
 Hlasů Procent
 1. Arjen Robben
 Bayern Mnichov
 488 81,9 %
 2. Jesús Navas
 Sevilla FC
  50
  8,4 %
 3. Luis Valencia
 Manchester United
  38
  6,4 %
 4.-5. James Milner
 Aston Villa
   6
    1 %
 4.-5. Denis Rommedahl
 Ajax Amsterdam
   6
    1 %
 6.-7. César Delgado
 Olympique Lyon
   4
  0,7 %
 6.-7. José Antonio Reyes
 Atletico Madrid
   4
  0,7 %

Robben

DALŠÍ KOLO
V příštím díle naší ankety se můžete těšit na ofenzivní záložníky. Hlasování proběhne zítra.

NEPŘEHLÉDNĚTĚ
Podívejte se také do naší sekce Světová 11 , kde se dozvíte další informace a podobu dosavadní nejlepší jedenáctky sezony 2009/2010.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (37 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!