Světová 11 vyhodnocení: Defenzivní záložník

Čas 19. 06. 2010, 15:53 | Autor podvinho
Xabi Alonso
Xabi Alonso

Všechny muže, kteří se v týmu starají hlavně o defenzivu, již máme za sebou. Hlasování o defenzivního záložníka bylo velice napínavé, kandidátů bylo opravdu mnoho.

Celkově hlasovalo 762 uživatelů. Vítězem ankety se stal hráč Realu Madrid, Xabi Alonso. Uživatelé Xabiho chválili hlavně za skvělou rozehrávku a zároveň za účiné bránění. Pravdou je, že Alonsovi sezóna v bílém dresu vyšla a daří se mu i v reprezentaci. Xabi Alonso získal 401 hlasů. Náskok na prvním místě má však možná až moc velký.

Další místa byla již ale velice těsná. Na druhém místě skončil nakonec Esteban Cambiasso, který odehrál famózní sezonu v dresu Interu Milán. Uživatelé kladně hodnotili hlavně jeho obranou fázi. Cambiasso získal 132 hlasů.

Velmi povedenou sezonu zažil také italský záložník Daniele De Rossi. Ten také skončil na třetím místě. Hlasující ohodnotili hlavně jeho komplexnost a bojovnost. Daniele De Rossi získal 104 hlasů. 

O již větší kus zpět se umístil záložník Arsenalu FC, Alexandre Song, který udělal během roku velký výkonostní pokrok. Song získal 54 hlasů. Hodně těsně za ním skončil Bastian Schweinsteiger, kterého na defenzivního záložníka přetvořil Luis Van Gaal. Schweinsteiger získal 49 hlasů.

Na posledních dvou místech skončili Jérémy Toulalan a Didier Zokora. Záložník francouzského Lyonu získal 17 hlasů, hráč Sevilly pouhé 2 hlasy.

 

 Umístění Obránce Klub
 Hlasů Procent
 1. Xabi Alonso
 Real Madrid
 401 52,6 %
 2. Esteban Cambiasso
 Inter Milán
 132 17,3 %
 3. Daniele De Rossi
 AS Řím
 104
 13,6 %
 4. Alexandre Song
 Arsenal FC
  54
  7,5 %
 5. Bastian Schweinsteiger
 Bayern Mnichov   49
  6,4 %
 6. Jérémy Toulalan
 Olympique Lyon
  17  2,2 %
 7. Didier Zokora
 Sevilla FC
   2
  0,3 %

Xabi

DALŠÍ KOLO
V příštím díle naší ankety se můžete těšit na pravé záložníky. Hlasování proběhne zítra.

NEPŘEHLÉDNĚTĚ
Podívejte se také do naší sekce Světová 11 , kde se dozvíte další informace a podobu dosavadní nejlepší jedenáctky sezony 2009/2010.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (36 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!