Světová 11 vyhodnocení: Pravý obránce

Čas 15. 06. 2010, 15:35 | Autor podvinho
Maicon s přehleden vyhrál
Maicon s přehleden vyhrál

Obrana nejlepšího týmu za uplynulou sezónu je nyní dokonána. Není velkým překvapením, že s mocným náskokem vyhrál další hráč Inter Milán, celkově již třetí.

Celkem hlasovalo 671 uživatelů. Z nich měla naprostá většina o vítezi jasno. Tím se totiž stal brazilský bránce ve službách Inter Milán, Maicon. Lidé vzali v potaz celkově povedenou sezonu Maiconova týmu, ale i samotného hráče, který patřil k nejlepším. Není divu, že se o něj zajímá i Real Madrid. Maicon získal 469 hlasů.

Hned za ním se ale strhl velký boj o další místa. Z něj vyšel nakonec vítězně Dani Alves z Barcelony a to i přes výpadek formy na konci sezony. Alves nakonec dostal 62 hlasů.

Jen těsně za ním zaostával objev roku, Branislav Ivanovič. Srb sice od začátku před Alvesem vedl, nakonec však skončil za ním o pouhých pět hlasů. Ivanovič tedy získal 57 hlasů.

O další kus zpět se umístil zadák z Liverpoolu, Glen Johnson. Na něm uživatelé ocenili hlavně fakt, že se jeho týmu nedařilo a on přesto patřil mezi nejlepší na světě. Johnson získal 48 hlasů.

Dobrou sezonu zažil podle uživatelů také Gregory Van der Wiel, který zářil v barvách Ajaxu Amsterdam. Momentálně se o něj zajímají evropské velkokluby, což jen dokazuje jeho kvalitu. Nizozemec získal 25 hlasů.

Na posledních dvou místech skončil Němec Clemens Fritz a Andreas Hinkel. Fritz dostal 7 hlasů a Hinkel jen 2 hlasy.

 

 Umístění Obránce Klub
 Hlasů Procent
 1. Maicon
 Inter Milán
 469 69,9 %
 2. Dani Alves
 FC Barcelona
  62  9,2 %
 3. Branislav Ivanovič
 Chelsea FC
  57
  8,5 %
 4. Glen Johnson
 Liverpool FC
  48
  7,2 %
 5. Gregory Van der Wiel
 Ajax Amsterdam   25
  3,7 %
 6. Clemens Fritz
 Werder Brémy
   7    1 %
 7. Andreas Hinkel Celtic FC   2
  0,4 %

Julio

DALŠÍ KOLO
V příštím díle naší ankety se můžete těšit na defenzivní záložníky. Hlasování proběhne zítra.

NEPŘEHLÉDNĚTĚ
Podívejte se také do naší sekce Světová 11 , kde se dozvíte další informace a podobu dosavadní nejlepší jedenáctky sezony 2009/2010.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (30 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!