Světová 11 vyhodnocení: Levý obránce

Čas 08. 06. 2010, 18:32 | Autor podvinho
Patrice Evra
Patrice Evra

Pokračování naší ankety bylo již daleko těsnější. O nejlepší umístění se strhl zajímavý souboj. Uživatelé však dali nakonec najevo, komu se sezóna povedla nejlépe.

Celkem hlasovalo 727 uživatelů webu. Celou anketu nakonec vyhrál obránce Manchesteru United, Patrice Evra. Na tomto levém obránci uživatelé hlavně ocenili, že podává neustále vyrovnané výkony a nemá v podstatě žádné výpadky. Ocenění je o to cenější, že Manchester získal jen jednu trofej a to anglický pohár. Evra získal 289 hlasů.

Jediný, kdo mohl tomuto obránci konkurovat, byl Javier Zanetti z Interu Milán. Kapitán svého týmu podával celý rok skvělé výkony, lidé ocenili hlavně skutečnost, že Zanetti už zdaleka nepatří mezi mladíky. Javier Zanetti dostal 222 hlasů.

Třetí místo obsadila "kometa" sezony, Gareth Bale. Všem fanouškům zůstali v paměti jeho fantastické výlety podel postraní lajny a jeho krásné centry. Welšan je navíc velmi mladý a může se zlepšovat. Bale získal 118 hlasů.

Mladému obránci se ještě trochu přiblížil zadák Bayernu Mnichov, Philipp Lahm, kterého lidé ocenili hlavně pro jeho pracovitost a dobrou techniku. Lahm dostal 76 hlasů.

Další tři hráči již ale příliš hlasů nedostali. Nejlépe z nich dopadl Kolarov, který získal 17 hlasů. Lidé tak ukázali, že si ho v Realu asi příliš nepřejí. Ještě hůře dopadl Taye Taiwo, který dostal jen 11 hlasů. Úplně nejhůře si pak vedl obránce Evertonu, Leighton Baines, který získal 4 hlasy.

 Umístění Obránce Klub
 Hlasů Procent
 1. Patrice Evra
 Manchester United
 289 39,2 %
 2. Javier Zanetti
 Inter Milán
 222
 30,1 %
 3. Gareth Bale
 Tottenham Hotspur
 118
   16 %
 4. Philipp Lahm
 Bayern Mnichov
  76
 10,3 %
 5. Aleksandar Kolarov
 Lazio Řím
  17
  2,3 %
 6. Taye Taiwo
 Olympique Marseille
  11  1,5 %
 7. Leighton Baines
 Everton FC
   4
  0,5 %

Julio

DALŠÍ KOLO
V příštím díle naší ankety se můžeme těšit na střední obránce. Článek bude vydán během zítřka.

NEPŘEHLÉDNĚTĚ
Podívejte se také do naší sekce Světová 11 , kde se dozvíte další informace.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (30 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!