Světová 11 vyhodnocení: Brankáři

Čas 06. 06. 2010, 18:01 | Autor podvinho
Julio César se stal jasným vítězem
Julio César se stal jasným vítězem

První kolo hlasování nemohlo mít jasnějšího vítěze. Brankář Interu Milán, Julio César, smetl všechny soupeře naprosto jednoznačným způsobem a je prvním členem naší světové jedenáctky.

Celkově hlasovalo 789 uživatelů. Naprostá většina z nich si myslí, že nejlepším brankářem uplynulé sezony byl Julio César z Interu Milán. Tento brankář zažil opravdu sezonu z říše snů. Nejenže vyhrál vše co mohl, ale navíc tomu přispěl velkým dílem. Nyní se podívá jako jednička i na Mistrovství světa a jeho země patří mezi favority. Julio César dostal hned 570 hlasů.

Jediný, kdo se přiblížil stovce hlasů byl po Césarovi druhý Hugo Lloris z Lyonu. Uživatelé si hlavně pochvalovali jeho styl chytání. I Francouz zažil úspěšnou sezonu, trofej ale nezískal. To sice může napravit na MS, ale Francie mezi favority určitě nepatří a přípravné zápasy to potvrzují. Lloris získal 99 hlasů.

Na třetím místě skončil brankář Barcelony, Victor Valdés. Přesto, že má tento brankář mnoho odpůrců, dostal se opravdu mezi nejlepší. U Valdése je ale důležité, aby si výkonost udržel a vyvaroval se zbytečných chyb. S Barcelonou dokázal obhájit ligový titul. Valdés obdržel 54 hlasů.

O několik hlasů za Valdésem skončil irský sympaťák, Shay Given. Ir prožil skvělou sezonu, ale okusil i velká zklamání. Přesto on sám zklamáním určitě nebyl, spíše naopak. Given získal 42 hlasů.

Další brankáři už moc hlasů nedostali. Poslední tři obdrželi celkem jen 24 hlasů. Nejvíce z nich dostal golman Bayernu Hans-Jorg Butt, který dostal 10 hlasů. Heurelho Gomes získal 9 hlasů a brankář Valencie César Sánchéz pouze 5 hlasů.

 Umístění Brankář Klub
 Hlasů Procent
 1. Julio César
 Inter Milán
 570 72,2 %
 2. Hugo Lloris
 Olympique Lyon
  99
 12,5 %
 3. Victor Valdés
 FC Barcelona
  54
  6,8 %
 4. Shay Given
 Manchester City
  42
  5,3 %
 5. Hans-Jorg Butt
 Bayern Mnichov
  10
  1,3 %
 6. Heurelho Gomes
 Tottenham Hotspur
   9
  1,1 %
 7. César Sánchéz
 Valencia CF
   5
  0,6 %

Julio

DALŠÍ KOLO
V příštím díle naší ankety se můžeme těšit na post pravého obránce. Článek bude vydán během zítřka.

NEPŘEHLÉDNĚTĚ
Podívejte se také do naší sekce Světová 11 , kde se dozvíte další informace.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (27 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!