Sledování Realu Madrid 

Každý správný fanoušek by nejradši sledoval zápas co zápas Realu Madrid na Santiago Bernabéu, to ale většině z nás dopřáno není. Přesto nechceme o žádné utkání přijít. Ne vždy je to ovšem tak snadné. V našem průvodci se podívejte na to, kde sledovat utkání Realu Madrid. V televizi či na internetu.

Real Madrid v televizi

Většinu zápasů Realu můžeme v Česku i na Slovensku sledovat v televizi. Je ale potřeba mít výhradního operátora těchto přenosů. Hlavně v ČR to není snadné, protože zatímco La Ligu vysílá Digi Sport, Liga mistrů běží pouze na kanálech O2 TV. U sousedů je situace jednodušší. Více se dozvíte v tabulce.

Real Madrid v Česku
Soutěž Operátor Stanice
La Liga Telly Digi Sport
La Liga TV
Liga mistrů O2 TV O2 Sport
Copa del Rey O2 TV Nikdo
Real Madrid na Slovensku
La Liga DIGI TV Digi Sport
Liga mistrů Orange Sport Orange Sport
Copa del Rey ??? ???


Real Madrid na internetu

Jak můžete vidět i na naší tabulce, je složité sledovat Real ve všech soutěžích v televizi. Proto si holt někdy musíme pomoci internetovým streamem, ačkoliv to není top kvalita. My vám každopádně ukážeme, jak se dostat ke kvalitním přenosům i na internetu.

Varianta č.1 - Acestream (PC)

Acestream je multimediální přehrávač založený na přehrávači VLC.

Acestream vám umožňuje streamovat a přehrávat vysoce kvalitní audio/video. Můžete jej bezplatně stáhnout zde>>> ace-stream.en.uptodown.com/windows

Po stažení a následné instalaci, otevřete Acestream a sami můžete vidět, že od běžného VLC přehrávače se moc neliší.

Pro živé sledování zápasů budete dále potřebovat tuto stránku>>> www.reddit.com/r/soccerstreams/

Kliknete na zápas, který chcete sledovat a na stránce se vám zobrazí několik příspěvků s různými odkazy na zápas.

Vás ale bude zajímat pouze odkaz, před kterým je napsáno "acestream". Zkopírujete vše co se nachází za "://".

Poté ve službě Acestream kliknete do sekce Média -> Otevřít síťový proud.

Kliknete na kartu "Síť" a do příslušného pole vložíte zkopírovaný odkaz. Poté už stačí pouze "Přehrát" a počkat, dokud se stream nenačte.

Tuto variantu můžeme vřele doporučit, protože na stránce s odkazy jich bývá hned několik a vy si můžete vybrat kvalitu i jazyk. Acestream mnoho z nás používá a po celou dobu sledování zápasu nemáme s přenosem problémy.

Varianta č.2 - Ronaldo7 (mobil/tablet)

Asi ne všichni mají vždy možnost sledovat zápas ze svého počítače, a proto je tu i varianta, jak rychle najít vyhovující stream, který lze sledovat na mobilu nebo tabletu. Tato varianta je samozřejmě i pro ty, co sledují zápasy na PC.

Stačí pouze jít na stránku: www.ronaldo7.net

Zde poté na pravém okraji kliknete na daný zápas a načte se vám stránka, kde je nabízeno až 50 různých odkazů ke sledování zápasu.

POZOR: První 3 z těchto odkazů bývají placené, takže je určitě výhodnější používat až odkazy od čtvrté pozice.

Odkazů je zde opravdu velké množství a mnohé z nich jsou podporovány i právě na mobilu nebo tabletu. Všechny odkazy jsou přidávány cca 15 minut před začátkem utkání, proto teď na obrázku vidíte odkazů pouze 7.

Jak už to ale se streamy bývá, málokterý z odkazů vám bude sloužit celý zápas. Na této stránce jich je ovšem spousta, takže si každý vybere, co mu bude vyhovovat.