Odegaard dotáhl Norsko k remíze se Španělskem. Ramos vytvořil rekord v počtu startů

Čas 13. 10. 2019, 09:56 | Autor podvinho
Sergio Ramos
Sergio Ramos

Velmi zajímavý zápas mohli vidět fanoušci v nedělní kvalifikaci na EURO 2020. Norsko se totiž utkalo se Španělskem a nakonec z toho byla remíza 1:1. Zápas byl speciální (nejen) pro Sergia Ramose.

Španělsko mělo zatím v kvalifikaci stoprocentní bilanci, ze šesti zápasů získalo plných 18 bodů. Teď ale poprvé narazilo. Hosty sice poslal do vedení Saúl, ale v nastavení vyrovnal na 1:1 z penalty King.

Velmi důležitou roli hrál v utkání norský záložník Martin Odegaard, který opět předvedl několik parádních přihrávek. Podle hodnocení portálu WhoScored byl nejlepším Norem s hodnocením 7,4.

A vedl si výborně i v porovnání se soupeřem. Lepší než talentovaný fotbalista, který nyní hostuje v Realu Sociedad, byl pouze Saúl s hodnocením 7,6.

Speciální byl ale zápas hlavně pro Sergia Ramose. Španělský kapitán se totiž zapsal do historie, když si připsal již 168 startů a a překonal tak o jeden zápas jinou madridskou legendu Ikera Casillase.

Oba týmy v úterý čekají další zápasy v evropské kvalifikaci. Norsko pojede na půdu Rumunska, Španělsko bude hrát další venkovní zápas, tentokrát ve Švédsku.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (2 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!