REPREZENTACE: Jak si vedli hráči Realu, kteří byli povoláni plnit si své reprezentační povinnosti?

Čas 27. 03. 2019, 14:15 | Autor S3F1K
Gareth Bale
Gareth Bale

Mnoho hráčů odcestovalo hájit barvy svých zemí, během uplynulé reprezentační přestávky. Byl to Modrić, Ramos, Asensio, Bale a nebo třeba Casemiro, který se představil v České republice. V článku si projdeme všechny zápasy našich hráčů.

Čtvrtek 21.03.2019

Belgie - Rusko 3:1

Za domácí nastoupil v bráně Thibaut Courtois a favorit zvítězil poměrně jasně. Jenže právě Courtois vyrobil hrubku, když příliš dlouho váhal z rozehrávkou a napadající hráč jej obral o míč a bývalý hráč Realu Denis Cheryshev vyrovnával na 1:1. Zbytek utkání už dochytal spolehlivě. Jednu branku vstřelil Tielemans, dvě Eden Hazard.

Chorvatsko - Ázerbájdžán 2:1

Domácí vedl s páskou na ruce Luka Modrić, který vydržel na hřišti 91 minut. Kromě něj nastoupil v základu i Mateo Kovačić, aktuálně hostující v Chelsea. Ten si připsal 75 minut na trávníku. Ani jeden z nich si branku nepřipsal, jednu vstřelil obránce Barišić a druhou Kramarić.

Španělsko U21 - Rumunsko U21 1:0

Hned trojlístek hráčů Realu Madrid se objevil v základní sestavě. Kapitán Jesús Vallejo, obránce Sergio Reguilón a útočník Borja Mayoral. Vallejo odehrál pouze první poločas, Mayoral 72 minut. Levý bek Reguilón odkopal celý zápas. Utkání rozhodl Mikel Merino z Realu Sociedad.

Pátek 22.03.2019

Moldavsko - Francie 1:4

Mistři světa potvrdili papírové předpoklady, kdy neměli žádné problémy s domácí Moldávií. Ve středu obrany nastoupil Raphaël Varane a kromě jedné branky si připsal i žlutou kartu. Další branky vstřelili Griezmann, Pogba a Mbappé.

Sobota 23.03.2019

Španělsko - Norsko 2:1

Domácí tradičně vedl kapitán Sergio Ramos. Kromě něho nastoupil v základu i Dani Ceballos a Marco Asensio. Za hosty naopak Martin Odegaard. Ten strávil na hřišti 56 minut, Ceballos 74. Vítěznou branku na 2:1 vstřelil z penalty Ramos.

Brazílie - Panama 1:1

Jediný zástupce Real byl Casemiro, který tým vedl i jako kapitán a odehrál celé utkání. Favorit ovšem zaváhal a pouze remizoval 1:1. Jediný gól domácích vstřelil Lucas Paquetá po Casemirově přihrávce.

Neděle 24.03.2019

Wales - Slovensko 1:0

Hubené vítězství 1:0 zařídil obránce Swansea Daniel James již v 5. minutě zápasu. Domácí barvy hájil s kapitánskou páskou na ruce Gareth Bale, muž s číslem 11 na zádech odehrál celý zápas.

Kypr - Belgie 0:2

Druhé vystoupení celku okolo Hazarda a spol. skončilo opět vítězstvím favorita. O branky se podělily Hazard a Batshuayi. Courtois si připsal čisté konto.

Nizozemsko - Německo 2:3

Zápas, jemuž byla upřena zřejmě největší pozonost, se odehrál v amsterodamské aréně Ajaxu. Hosté z Německa vedli po půl hodině hry 2:0, když se prosadil Sané a Gnabry. Domácí se však nevzdali a zásluhou de Ligta a Depaye srovnali s hosty krok. V 90. minutě ale střídající Reus předložil přihrávku Schulzovi a ten upravil na konečných 3:2 pro hosty. Toni Kroos odehrál celý zápas.

Pondělí 25.03.2019

Francie - Island 4:0

Hráčem utkání se stal Mbappé, který jednu branku vstřelil a na dvou dalších se podílel asistencí. Kromě něj se ještě trefil Umtiti, Griezmann a Giroud. Další start si připsal Varane.

Úterý 26.03.2019

Malta - Španělsko 0:2

Obě branky hostí vstřelil Morata. Jak Ramos, tak Asensio opět nastoupili v základní sestavě a odehráli celý zápas.

Norsko - Švédsko 3:3

Tento divoký výsledek dostal konečnou podobu v 97. minutě, kdy po přihrávce Martina Odegaarda vyrovnal Kamara.

Česko - Brazílie 1:3

A samozřejmě zápas, který se v naší zemi řešil úplně nejvíce. Do Edenu dorazila výprava z Brazílie a rozhodně bylo na co koukat. Domácí poslal do vedení Pavelka, ale brazilci zásluhou Firmina a Gabriela Jesuse zápas otočili. Do zápasu opět vstoupil Casemiro, coby kapitán a na trávníku vydržel 71 minut.