Hráči Realu zářili za Španělsko. Reprezentace ale padla v Chorvatsku a může přijít o první místo

Čas 16. 11. 2018, 08:40 | Autor podvinho
Isco a Sergio Ramos
Isco a Sergio Ramos

Fotbalisté Realu Madrid se ukázali jako tahouni národního týmu, přesto nemohli mít ze včerejšího utkání na půdě Chorvatska radost. Domácí totiž rozhodli v nastavení a vyhráli.

V základní sestavě Španělska nastoupili tentokrát čtyři Madridistas. Na svém místě stopera nemohl chybět kapitán Sergio Ramos a v záloze odehráli celé utkání Dani Ceballos s Iscem.

A byli to právě dva techničtí hráči, kteří zařídili vyrovnání na 1:1. Isco nahrál Ceballosovi do výtečné pozice a ten už se nemohl mýlit. Španělsko srovnalo s Chorvatskem krok.

Jenže za chvíli už domácí znovu vedli a o další vyrovnání se musel postarat třetí Madridista v partě. Sergio Ramos proměnil, jak jinak, pokutový kop. Tentokrát sice neposlal pozdrav Antonínu Panenkovi, ale svou úlohu splnil a vypadalo to na remízu 2:2.

Ovšem v nastavení přišel pro Španělsko šok, když svým druhým gólem rozhodl Tim Jedvaj. Parta kolem kapitána Luky Modriće, který si připsal v utkání asistenci, tak mohla slavit důležitou výhru.

Naopak Španělé, za které v průběhu utkání ještě naskočil Marco Asensio, prohráli podruhé za sebou a k tomu, aby si udrželi vedení ve skupině, musí doufat v remízu Anglie s Chorvatskem. Jinak skončí druzí.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (5 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!