SuperRonaldo opět zářil! Trefil parádní nůžky, pak zkompletoval 48. hattrick v kariéře

Čas 01. 09. 2017, 10:43 | Autor Larin
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo

<VIDEO> Cristiano Ronaldo je při chuti. Pětizápasová pauza je dlouhá, a tak si Portugalec může spravit náladu alespoň během reprezentační přestávky. Toho využil naplno a Faerským ostrovům nastřílel hattrick.

Je velká škoda, že Real nemůže Ronalda využít ještě další dva zápasy. Proti Valencii by se obzvláště hodil. Ale co se stalo, nejde změnit a my si Cristiana můžeme užívat alespoň v dresu Portugalska.

A rozhodně bylo na co koukat. Ronaldo nejdříve vystřihl parádní nůžky, které trefil vůbec poprvé v kariéře. O gól nůžkami se Cristiano snažil opravdu dlouho a v mnohých případech mu prostě chybělo štěstí. Tentokrát to ale trefil náramně.

Druhý gól přidal portugalský kapitán z penalty, aby hattrick završil během druhého poločasu chladnokrevným zakončením levačkou. Stal se tak čtvrtým nejlepším střelcem v mezinárodních zápasech celé historie, v dresu Portugalska nastřílel již 78 branek.

Portugalci zvítězili 5:1 a stále se drží v závěsu za Švýcarskem, které vede jejich kvalifikační skupinu. Další utkání hrají Portugalci s Maďarskem 3. září.

Klíčová slova: cristiano ronaldo, reprezentace

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (9 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!