REPREZENTACE: Jak si vedli hráči Realu Madrid během svých reprezentačních povinností?

15. 06. 2017, 15:13 | autor: S3F1K

Klubová sezóna skončila, ale po ní následovaly, pro většinu hráčů Realu, reprezentační povinnosti. Pojďte si s námi projít, jak se kterým hráčům dařilo.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo

Pátek 9. 6. 2017

Lotyšsko vs. Portugalsko 0:3

Mistři Evropy nastoupili na další kvalifikační duel proti Lotyšsku. Hosté potvrdili aktuální formu, domácí naprosto přestříleli a zápasu po celých 90 minut dominovali. Portugalce vedl Cristiano Ronaldo, který si v tomto utkání připsal dvě branky a jednu nahrál. Portugalci zůstávají ve skupině druzí, o 3 body za Švýcary. Ronaldo je spolu s Lewandowskim lídrem tabulky střelců, oba dva mají shodně 11 zásahů.

Švédsko vs. Francie 2:1

Na straně hostů nastoupil Varane, ovšem ani on nezabránil porážce 1:2. Odehrál celých 90 minut. Reprezentanti galského kohouta touto porážkou přišli o vedoucí pozici ve skupině, na které je kvůli lepšímu vzájemnému zápasu vystřídali právě Švédi.

Sobota 10. 6. 2017

Německo vs. San Marino 7:0

Aktuální mistři světa neměli, podle očekávání, slitování se San Marinem, kterého rozprášili 7:0. Ovšem jediný hráč německé národnosti, hájící barvy Realu Madrid, Toni Kroos, do utkání nezasáhl a nebyl ani na lavičce.

Neděle 11. 6. 2017

Island vs. Chorvatsko 1:0

Chorvaty vedl jako kapitán Luka Modrić. Kromě něho nastoupil i druhý madridsta, Mateo Kovačić. Oba dva odehráli celých 90 minut, ale i oni museli sledovat, jak všechny tři bodů zůstávají na Islandu. Chorvaté ale i nadále drží vedoucí pozici ve své kvalifikační skupině, právě před reprezentací Islandu.

Makedonie vs. Španělsko 1:2

Největší hráčské zastoupení, co se týče Realu Madrid. Celkem pět hráčů mělo možnost zasáhnout do tohoto utkání, jmenovitě: Ramos, Isco, Morata, Nacho a Asensio. Minuty si nakonec připsali pouze první dva jmenovaní, oba celých 90. Zbylá trojice celé utkání strávila na lavičce. Hosté zvítězili 2:1 a i nadále drží první pozici ve své skupině, před Itálií.

Srbsko vs. Wales 1:1

Hosté z Walesu přišli o vítězství 20 minut před koncem a body si nakonec rozdělili s domácími. Gareth Bale do utkání nezasáhl, nebyl ani nominován. Walesu se postup na mistrovství světa poměrně vzdaluje, na první dvě místa ztrácí již čtyři body. 

 
blank
 
blank

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (2 příspěvky)
Diskuzi lze po přihlášení na Bilybalet.cz (registrace zde) zobrazit přímo pod každým článkem.