REPREZENTACE: Zářil James, skórovali i Marcelo a Ronaldo

Čas 29. 03. 2017, 12:58 | Autor Hleďas | Zdrojrealmadrid.com
James
James

Poměrně povedenou reprezentační přestávku má za sebou většina hráčů Realu Madrid. Nejvíce ze všech bezesporu vyčníval James Rodriguez. Kvalitní výkony však předvedli i další hráči Los Blancos.

Ázerbajdžán – Německo 1:4
Němci s důležitým středopolařem Realu Toni Kroosem porazili Ázerbajdžán a na cestě do Ruska, kde se světový šampionát koná, jsou nadále stoprocentní. Kroos odehrál 89 minut. Ještě předtím si odkroutil celý zápas v přátelském zápase proti Anglii.

Itálie U21 – Španělsko U21 1:2
Reprezentační přestávka se povedla i dalšímu hráči Realu Marcu Asensiovi. Vycházející hvězda Realu hrála důležitou roli při výhře mladých Španělů nad stejně starými Italy. Marco byl blízko gólu, když se skvěle uvolnil ve vápně, ale nemířil přesně.
Estonsko – Chorvatsko 3:0
Po kvalifikačním zápase, který Chorvaté vyhráli nad Ukrajinou 1:0, ve kterém si zahráli jak Luka Modrić (celý zápas), tak Mateo Kovačić (přišel z lavičky), se tým z Balkánu utkal v přátelském zápase s Estonskem. Do zápasu zasáhl pouze Mateo Kovačić a stejně jako celý tým Chorvatska nepředvedl nejlepší výkon a byl u porážky 0:3.

Portugalsko – Švédsko 2:3
Jak se můžete dočíst na našem webu, proti Maďarsku vstřelil úřadující nejlepší hráč světa Cristiano Ronaldo jubilejní 70. branku za národní tým. A svého řádění nenechal ani v přátelském zápase proti Švédsku, ve kterém otevřel skóre. Hřiště opouštěl v 58. minutě za stavu 2:1 pro Portugalsko. Portugalci však vedení neudrželi a nakonec prohráli 2:3.

Francie – Španělsko 0:2
Přátelský zápas mezi Francií a Španělskem byl z pohledu fanouška Los Blancos velmi zajímavý. Před zápasem celý stadion zavzpomínal na nedávno zesnulého Raymonda Kopu. V samotném zápase startovala v základní sestavě hned čtveřice hráčů Realu – Dani Carvajal a Sergio Ramos odehráli celý zápas, Morata byl střídán v 84. minutě a Isco strávil na trávníku 53 minut. Aby toho nebylo málo, tak v 86. minutě si připsal další start za La Roju Nacho.

Honduras – Kostarika 1:1
Keylor Navas byl u remízy Kostariky 1:1 s Hondurasem. Celkově však Keylor z této repre pauzy radost mít nemůže, Kostarika si totiž kromě této remízy připsala i prohru za výsledek 0:2 s Mexikem. Přesto se stále nachází na postupovém druhém místě v tabulce kvalifikační skupiny.

Ekvádor – Kolumbie 0:2
To Jamesovi se oba zápasy za Kolumbii povedly. Po tom, co jediným gólem rozhodl zápas s Bolívií, otevřel skóre na hřišti v Ekvádoru. Navíc si připsal asistenci na gól Cuadrada.

Brazílie – Paraguay 3:0
V Rusku určitě uvidíme Brazílii. Kanárci mají na čele skupiny pohodlný devítibodový náskok a lví podíl na tom mají i 2 hráči Bílého baletu – Casemiro a Marcelo. Levý bek Realu dokonce vstřelil parádní gól, kterým potvrdil vítězství Brazílie 3:0.

Klíčová slova: reprezentace