REPREZENTACE: Jak si vedli hráči Realu v prvních mezinárodních duelech?

Čas 25. 03. 2017, 11:10 | Autor Larin
Gareth Bale
Gareth Bale

Reprezentační přestávka je v plném proudu a někteří Madridistas již za sebou mají první zápasy. Podívejte se, jak se jim vedlo.

Německo - Anglie 1:0. Německo odehrálo první duel reprezentační pauzy v přátelském duchu proti výběru Anglie. Zápas v dortmundském Signal Iduna Parku rozhodl jediným gólem Lukas Podolski, Toni Kroos odehrál celých 90 minut. Německo čeká ještě již kvalifikační duel s Ázerbajdžánem.

Španělsko U21 - Dánsko U21. Španělský celek do jednadvaceti let budí velkou pozornost a rozhodně zde roste další výborná generace. Marco Asensio odehrál celý duel a připsal si asistenci na Merinův gól. Borja Mayoral si zahrál rovnou hodinu a Marcos Llorente dostal šanci na posledních 15 minut.

Kolumbie - Bolívie 1:0. Kolumbie je v nevýhodné pozici a proti bolívijskému výběru rozhodně musela vyhrát. Dlouho se však trápila a nebýt penalty v závěru zápasu, kdo ví, jak by to celé dopadlo. James pokutový kop nejdříve neproměnil, z dorážky se však už nemýlil a jediným gólem utkání zajistil Kolumbii všechny tři body.

Uruguay - Brazílie 1:4. Důležité vítězství si připsali také Brazilci na horké uruguayské půdě. Marcelo i Casemiro odehráli 90 minut a pomohli svému týmu k důležitým třem bodům, které znamenají udržení vedení v jihoamerické části kvalifikace.

Irsko - Wales 0:0. Malé ostrovní derby skončilo pouze bezbrankovou remízou a Wales pomalu začíná ztrácet naděje na postup na závěrečný šampionát. Gareth Bale odehrál celý zápas.

Chorvatsko - Ukrajina 1:0. Důležitý krok pro postup udělali také Chorvaté. Modričův a Kovačičův celek porazil ukrajinský výběr nejtěsnějším možným rozdílem a upevnil si vedení ve skupině I. První jmenovaný odehrál kompletních 90 minut, Mateo přišel na závěr zápasu z lavičky.

Španělsko - Izrael 4:1. Malou kanonádu mají za sebou také fotbalisté Španělska. La Roja má vůbec největší zastoupení Madridistas ze všech národních týmů. Ramos s Carvajalem odehráli celý duel, Isco přišel na posledních 20 minut a dokonce dokázal skórovat. Álvaro Morata a Nacho pak nedostali šanci vůbec.

Mexiko - Kostarika 2:0. Středoamerický celek v čele s Keylorem Navasem stále drží postupové pozice, na Mexiko však nestačil. Keylor obdržel dvě branky a pomalu může začít vyhlížet utkání s Hondurasem.

Všechny výše zmíněné celky mají na programu ještě jeden duel, Madridistas se tak ještě určitě nabažíme. Výjimkou je Cristiano Ronaldo a Pepe s portugalskou reprezentací, které čekají duely ještě dva. První již v sobotu proti Maďarsku od 20:45!

Klíčová slova: reprezentace