Deschamps Varanovi s Benzemou věří

Čas 26. 03. 2013, 16:29 | Autor Petric32 | Zdrojmarca.com
Didier Deschamps
Didier Deschamps

Karim Benzema je nyní ve francouzských médií i u tamních fanoušků předmětem diskuze č.1. Fanoušci mu vyčítají málo gólů, po jeho prohlášení, že nebude zpívat hymnu, na něj pískají. Na opačném pólu se nachází Raphaël Varane, který zažil svůj debut v seniorském týmu a dost možná nastoupí i dnes proti Španělům. O těchto dvou hráčích a zástupcích Realu Madrid se trenér reprezentace Didier Deschamps rozpovídal.

„Karim má všechny potřebné kvality k tomu, aby hrál dobře. Nějakou chvíli teď neskóroval, ale mám v něj velkou důvěru,“ sdělil Deschamps rádiovým stanicím 'Onda Cero' a 'Radio MARCA'.

„Výhra nebo remíza proti Španělům by pro nás byly dobré výsledky,“ prohlásil tentokrát Deschamps, i když na tiskové konferenci prohlašoval, že tým si nepůjde jen pro remízu, ale pro 3 body a tím pádem i téměř jisté první místo v kvalifikační skupině. Zápas se hraje již dnes večer na Stade de France.

„Myslím, že Španělé mohli porazit Finsko, ale ani tento výsledek nezměnil jejich postoj k tomuto vzájemnému zápasu,“ dodal.

Na závěr se Deschamps zaměřil na chválu Varana, který v pátek proti Gruzii odehrál při svém debutu celých 90 minut. „Real Madrid mi s Varanem opravdu hodně pomohl. Pro Real Madrid je to velmi důležitý hráč a ve věku 19 let je už téměř stabilním členem základní sestavy,“ zdůraznil bývalý trenér Marseille.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (24 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!