Reprezentace: Higuaín a Özil znovu skórovali

Čas 12. 09. 2012, 20:31 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com
Gonzalo Higuaín proti Peru

Druhá várka reprezentačních zápasů je za námi, pojďme si tak projít zápasy, ve kterých figurovali i hráči Realu Madrid. Nejvíce byli vidět asi Higuaín a Özil, protože oba opět vsítili branku.

Brazílie 8:0 Čína (23. Ramires, 26., 54. a 60. Neymar, 40. Lucas, 52. Hulk, 70. Liu vlastní a 76. Oscar z pen.) - Sestřih zápasu
Kanárci si bez větších problémů poradili s nejlidnatější zemí světa, které nasázeli osm branek. Hattrickem se blýskl Neymar. V utkání si zahrál i Marcelo, který přihrál na 5. branku.

Gruzie 0:1 Španělsko (86. Soldado) - Sestřih zápasu
V Tbilisi nastoupili od začátku Casillas, Arbeloa, Alonso a Ramos, zatímco Albiol proseděl utkání na lavičce. Dlouhou dobu se domácí Gruzie držela a La Roja neúspěšně dobývala jejich branku. Až akci Arbeloy a Fábregase zakončil Roberto Soldado necelých pět minut před koncem, čímž zajistil úřadujícím mistrům světa úspěšný start do kvalifikace.

Rakousko 1:2 Německo (57. Junuzović - 44. Reus a 52. Özil z pen.) - Sestřih zápasu
Die Mannschaft se o něco více zapotil než proti Faerským ostrovům. Skóre otevřel krátce před poločasem Reus, chvíli po začátku druhého dějství pak skóre navýšil z penalty Mesut Özil, který společně s Khedirou odehrál celý zápas. Za domácí snížil Junuzović.

Belgie 1:1 Chorvatsko (45. Gillet - 6. Perišić) - Sestřih zápasu
V jedné z nejvíce vyrovnaných skupin remizovali Chorvati v Belgii 1:1. Luka Modrić odehrál celé střetnutí v záložní řadě hostů.

Francie 3:1 Bělorusko (49. Capoue, 68. Jallet a 80. Ribéry - 72. Putsila) - Sestřih zápasu
Na Stade de France si poradili Francouzi s Benzemu v sestavě s týmem Běloruska. Hráč Realu měl velkou volnost pohybu a práce a byl u posledního gólu domácích. Nutno podotknout, že za stavu 2:0 nedali hosté penaltu.

Portugalsko 3:0 Ázerbájdžán (64. Varela, 85. Postiga a 88. Alves) - Sestřih zápasu
Cristiano Ronaldo odehrál celý zápas, ale z množství šancí nevytěžil ani branku. Pracoval však i hodně pro spoluhráče, vždy Coentrão jeho přihrávku před prázdnou bránu nevyužil. Prsty měl v brance Varely a asistoval Postigovi. Mít trochu více štěstí, odjížděli by hosté s pořádným přídělem, to ovšem Portugalci neměli. Všichni tři Madridistas hráli celý duel.

Peru 1:1 Argentina (22. Zambrano - 38. Higuaín) - Sestřih zápasu
Argentinci překvapivě zaváhali v zápase proti Peru a odváží si pouze bod. Stále však vedou svojí kvalifikaci v Jižní Americe. Jedinou branku hostů zařídil Higuaín. Pipita odehrál celé střetnutí, zatímco Di María byl vystřídán chvíli před koncem střetnutí.

Francie U21 4:0 Chile U20 (53. Knockaert, 67. Fofana, 78. Lacazette a 88. Cabella) - Sestřih zápasu
Raphaël Varane hrál v přátelském utkání proti Chile celých 90 minut a byl u výhry 3:0.

Španělsko U21 6:0 Chorvatsko U21 (3. Sarabia, 10. Deulofeu, 17. Vázquez, 34. Isco, 38. Montoya a 81. Vázquez) - Sestřih zápasu
V posledním zápase kvalifikační skupiny mladí Španělé jasně porazili své vrstevníky z Chorvatska a potvrdili svůj přímý postup na šampionát do Izraele. Nacho odehrál celý duel a brankou se zapsal i Pablo Sarabia, bývalý hráč Realu.