Tým se vrátil do Madridu; bez 7 reprezentantů

Čas 12. 08. 2012, 21:02 | Autor Petric32 | Zdrojas.com
Karim Benzema v reprezentačním dresu
Karim Benzema v reprezentačním dresu

Americké turné Realu Madrid včerejším zápasem s Celticem skončilo. Tým už se vrátil do španělského hlavního města, avšak ne ve stejném složení, v jakém za oceán odlétal. Chybí hned sedm hráčů královského velkoklubu, kteří si budou následující týden plnit reprezentační povinnosti. Tuto sedmičku hráčů tvoří 5 Španělů a 2 Francouzi.

Vicent del Bosque pro přátelský zápas s Portorikem, který se hraje ve středu, povolal 5 hráčů Bílého baletu. Tato pětice ve složení Casillas, Ramos, Arbeloa, Albiol a Xabi Alonso zůstala v Philadelphii. Odtud odcestují do New Yorku a poté do Bayamónu, kde se setkají se zbytkem španělských reprezentantů, kteří na karibském ostrově přistanou zítra.

Zbylými dvěma hráči, kteří neodcestovali s týmem zpět do Madridu jsou Karim Benzema a Raphaël Varane. Tito dva hráči byli vybráni novým trenérem Francie Didierem Deschampsem pro přátelský zápas s Uruguayí, který je na programu taktéž ve středu. Především pro 19letého Varana to bude jedinečná záležitost, protože do seniorského týmu byl povolán vůbec poprvé.

Zbytek hráčů spolu s realizačním týmem přistál na madridském letišti Barajas dnes okolo šesté hodiny ranní.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (16 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!