Marcelo: Jsem velmi šťastný, že můžu jet na olympiádu

Čas 13. 07. 2012, 14:52 | Autor Lulinka | Zdrojrealmadrid.com
Marcelo
Marcelo

Marcelo je prvním hráčem Realu Madrid, který pojede podruhé na olympiádu. Poprvé byl na olympiádě před čtyřmi lety v Pekingu, ze které si přivezl bronzovou medaili.

Marcelo se s brazilskou reprezentací na olympiádu poctivě připravuje a během tréninků mu dělá společnost jeho malý synek Enzo, se kterým jsou nerozlučná dvojka.

Marcelo novinářům na konferenci v Rio de Janeiro řekl: „Už je to dlouho, co jsem na olympiádě naposledy hrál a od té doby jsem se toho hodně naučil. Stále se ještě mám co učit, ale jsem velmi hrdý na to, že jsem tuto příležitost dostal a můžu tam jet. Jsem velmi šťastný za tuto příležitost. Jsem přesvědčený, že se moje rodina bude dívat a podporovat mě. Chci jim a celé zemi udělat radost."

„Do Madridu jsem přišel, abych vytvořil svou vlastní historii. Bylo skvělé, když jsem sem v 18 letech přišel a všichni mě srovnávali s Robertem Carlosem. Chci, aby lidem bylo jasné, že už neuvidí žádného Roberta Carlose. Chci, aby viděli mě, Marcela, a všechnu práci, kterou odvádím."

V roce 2014 se bude hrát v Brazílii mistrovství světa ve fotbale a Marcelo k tomu řekl: „Každý ví, že je brazilská reprezentace skvělá a vítězná. Musíme znovu získat naši prestiž a naším cílem je, abychom udělali radost všem fanouškům."

Kromě Marcela se na olympiádu ze současného kádru Realu Madrid ještě podívali Cristiano Ronaldo a Ángel Di María. Cristiano se zúčastnil olympiády v Athénách, která se konala před osmi lety, a Portugalci tenkrát skončili v základní skupině. To Ángel Di María dosáhl před čtyřmi lety s reprezentací Argentiny na zlato.

HRÁČI PRVNÍHO TÝMU, KTEŘÍ BYLI NA OLYMPIÁDĚ
Hráč Olympiáda Výsledek Góly
Marcelo Peking 2008 Bronz 1
Ángel Di María Peking 2008 Zlato 2
Cristiano Ronaldo Atény 2004 Základní skupina 1
Klíčová slova: marcelo, reprezentace

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (13 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!