Španělsko si poradilo s Hondurasem

Čas 22. 06. 2010, 15:16 | Autor podvinho | Zdrojfifa.com
Radost Španělska po jedné z branek
Radost Španělska po jedné z branek

Španělé částečně odčinili první překvapivou porážku a porazili Honduras. Přesto nemají postup stále jistý a v posledním zápase musí porazit Chile. V sestavě Španělska se objevili hned čtyři Madridistas.

Španělsko vstupovalo do zápasu v roli jasného a velkého favorita. Pokud by tuto roli nepotvrdilo, mělo by obrovské starosti se samotným postupem ze skupiny. Španělé ale neponechali nic náhodě a utkání zvládli, i když výkonem příliš neoslnili.

Od začátku však bylo jasné, že bude španělská reprezentace tvořit hru a Honduras čekat na svou příležitost. Španělsko hrálo hlavně po stranách a hráči Hondurasu si s centry většinou dokázali poradit.

To samé ale nedokázali s Davidem Villou, který jim z levé strany zle zatápěl. A také to byl on, kdo dal obě dvě branky. Jeden gól padl v prvním poločase, jeden v druhém.

Na hřišťi se také objevili tři Madridistas v základní sestavě. Raúl Albiol a ?lvaro Arbeloa čekali na svou na lavičce. Arbeloa se dostal na hřiště v 77. minutě, když střídal svého spoluhráče z klubu, Sergia Ramose. Iker Casillas předvedl průměrný výkon, mnoho práce neměl. Připsal si jeden nejistý zákrok při vybíhání, jinak byl celkem jistý.

Sergio Ramos nezklamal, ale zároveň neoslnil. Jeho spolupráce s Navasem by mohla být lepší. Navíc měl dvě slibné pozice, ani jednou však branku nedal. To Xabi Alonso opět ukázal, že je jedním ze základních kamenů celé sestavy. Opět rozděloval krásné pasy jak na běžícím pásu a precizně bránil.

 

ŠPANĚLSKO 2:0 HONDURAS

Branka: 17. a 51. David Villa

Španělsko: Iker Casillas, Sergio Ramos (77. ?lvaro Arbeloa), Gerard Piqué, Carles Puyol, Joan Capdevila, Jesús Navas, Sergi Busquets, Xabi Alonso, Xavi (66. Cesc Fàbregas), David Villa, Fernando Torres (70. Juan Mata)

Honduras: Noel Valladares, Sergio Mendoza, Osmán Chávez, Maynor Figueroa, Emilio Izaguirre, Danilo Turcios (63. Ramón Núñez), Wilson Palacios, Amado Guevara, Walter Martínez, Roger Espinoza (46. Georgie Welcome), David Suazo (83. Jerry Palacios)

Stadion: Ellis Park Stadium, Johannesburg

 

IKER CASILLAS
 Inkasované branky z velkého vápna:0
 Inkasované branky mimo velké vápno::0
 Penalty (chycené):0
 Zákroky:0
 ŽK/ČK:0/0
 Fauly:
0
 Faulován:0
 Přihrávky (povedené):18 (15)
 Dlouhé přihrávky (povedené):5 (3)
 Uběhnuté m:
3 148

 

SERGIO RAMOS
 Branky:0
 Asistence: 0
 Střely (na bránu):
4 (0)
 Fauly:
1
 Faulován:1
 ŽK/ČK:0/0
 Získané míče:
2
 Bloky:
0
 Zákroky:0
 Přihrávky (povedené):56 (44)
 Ofsajdy:0
 Uběhnuté m:
8829

 

XABI ALONSO
 Branky:0
 Asistence: 0
 Střely (na bránu):
1 (0)
 Fauly:
1
 Faulován:2
 ŽK/ČK:0/0
 Získané míče:
3
 Bloky:
0
 Zákroky:0
 Přihrávky (povedené):88 (73)
 Ofsajdy:0
 Uběhnuté m:
11 331

 

K přehrání videa potřebujete mít zapnutý javascript a aktivovaný flash player!

 

 

 
Více informací o MS najdete zde.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (31 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!