První letošní reprezentační přestávka

Čas 28. 02. 2010, 19:05 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com
Španělská reprezentace
Španělská reprezentace

<Aktualizováno> V roce, kdy celý fotbalový svět čeká Mistrovství světa, je tu první reprezentační přestávka. Ta nabídne hned několik zajímavých zápasů, například duel Francie se Španělskem, v němž nebudou chybět ani hráči Realu Madrid. Reprezentovat samozřejmě budou i jiní.

Včerejší duel s Tenerife Real Madrid zvládl opravdu mistrovsky. Los Blancos rozstříleli celek z Kanárských ostrovů 5-1 a vypadá to, že se nadýchli k velkému ligovému obratu. Nyní zůstává otázkou, zda-li nenaruší jejich formu nadcházející reprezentační přestávka.

Prvně se v reprezentačním zápase představí Brazilec Kaká. Kanárky totiž již v úterý čeká duel s Iry, kteří, jak si všichni dobře pamatují, loni nepostoupili z baráže o MS.

Středeční program bude poté mnohem bohatší. Pro fanoušky Realu Madrid bude nejzajímavějším zápasem duel Francie a Španělska na Stade de France. Za domácí byl totiž nominován Lass a za hosty hned pětice našich hráčů, Iker Casillas, Raúl Albiol, Sergio Ramos, ?lvaro Arbeloa a Xabi Alonso.

Naše nejdražší letní posila, Cristiano Ronaldo, s největší pravděpodobností nastoupí do utkání s Čínou. Gonzala Higuaína čeká s Argentinou repríza duelu čtvrtfinále posledního z Mistrovství světa proti Německu. Posledním nominovaným je Nizozemec Rafael van der Vaart. Oranjes mají před sebou mezi kontinentální duel s USA.

Do nominací byl později doplněn i Afričan, Mahamadou Diarra. Ten by měl s reprezentací Mali odehrát duel s Libyí.

Všichni tito hráči se vrátí do Madridu ve čtvrtek a teprve poté se začnou připravovat na těžký ligový zápas se Sevillou. Příprava však začne již v úterý, Manuel Pellegrini by měl mít k dispozici celkem deset hráčů prvního týmu.

Přehled reprezentantů
Hráč/i
Zápas
Datum
Kaká
Irsko - Brazílie
2. 3. 2010
Iker Casillas, Raúl Albiol, Sergio Ramos, ?lvaro Arbeloa, Xabi Alonso
Francie - Španělsko
3. 3. 2010
Lass
Francie - Španělsko3. 3. 2010
Cristiano Ronaldo
Portugalsko - Čína
3. 3. 2010
Gonzalo Higuaín
Německo - Argentina
3. 3. 2010
Rafael van der Vaart
Nizozemsko - USA
3. 3. 2010
Mahamadou Diarra
Libye - Mali
3. 3. 2010

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (12 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!