MS 2010 bylo rozlosováno! + program MS

Čas 04. 12. 2009, 20:58 | Autor podvinho | Zdrojeurofotbal.cz
Španělsko bude opět patřit k favoritům turnaje
Španělsko bude opět patřit k favoritům turnaje

Španělsko je jasným favoritem skupiny H, Slovensko má šanci na postup, skupina smrti opět nezklamala.

Jedním z favoritů na Mistroství je reprezetace Španělska, ve které má Real Madrid velké zastoupení. Ve skupině je jasným favoritem. Spolu se Španělskem jsou ve skupině H totiž Švýcaři, Chilané a také outsideři z Hondurasu. Počítá se, že druhý posupující by mělo být právě Švýcarsko.

Slovenské fanoušky bude určitě zajímat, jakou má šanci jejich reprezentace. Los byl pro Slováky příznivý a nadělil jim do skupiny tyto soupeře. Favority z Itálie, Nový Zéland a Paraguay, se kterou by si to Slováci měli nejspíše rozdat o postup.

Skupinou "smrti"  je tentokrát jednozačně skupina G. V ní se totiž utkají jedni z hlavních favoritů na celkové vítězství Brazilci, vždy nepříjemní Portugalci, hvězdami nabitý a sebevědomí tým Pobřeží Slonoviny a na závěr "trpaslíci" z komunistické Korey.

I tým Diega Maradony, ve kterém by mohlo být několik hráčů Realu, je favoritem skupiny. Lehkou úlohu ale mít nebude a musí si dát pozor na podcenění. Ve skupině B se utká s Nigérií, Řeckem a Jižní Koreou.


Skupiny MS 2010 v Jihoafrické Republice


 Skupina A                    
 Možní hráči Realu         
 Šance na postup %      
 Jižní Afrika
 ---   
 10%
 Mexiko --- 20%
 Uruguay --- 20%
 Francie Lass, Benzema
 50%

                                                                                                                                                       

 Skupina B                    
 Možní hráči Realu         
 Šance na postup %      
 Argentina  Higuaín, Gago, Garay
 55%
 Jižní Korea
 --- 15%
 Nigérie --- 15%
 Řecko ---
 15%

                                                                                                                                                       

 Skupina C                    
 Možní hráči Realu         
 Šance na postup %      
 Anglie --- 70%
 USA --- 15%
 Alžírsko --- 5%
 Slovinsko --- 10%

                                                                                                                                                       

 Skupina D                    
 Možní hráči Realu         
 Šance na postup %      
 Německo Metzelder  60%
 Austrálie --- 10%
 Ghana --- 15%
 Srbsko --- 15%

                                                                                                                                                       

 Skupina E                    
 Možní hráči Realu         
 Šance na postup %      
 Nizozemsko Van Nistelrooy, Vaart, Drenthe
 65%
 Japonsko --- 10%
 Kamerun --- 12%
 Dánsko --- 13%

                                                                                                                                                       

 Skupina F                    
 Možní hráči Realu         
 Šance na postup %      
 Itálie --- 75%
 Nový Zéland
 --- 1%
 Paraguay --- 13%
 Slovensko --- 11%

                                                                                                                                                       

 Skupina G                    
 Možní hráči Realu         
 Šance na postup %      
 Brazílie Kaká, Marcelo
 49%
 KLDR --- 1%
 Pobřeží Slonoviny
 --- 20%
 Portugalsko C. Ronaldo, Pepe
 30%

                                                                                                                                                       

 Skupina H                    
 Možní hráči Realu         
 Šance na postup %            
 Španělsko Casillas, Ramos, Albiol, Alonso, Arbeloa, Granero, Raúl, Guti
 80%
 Honduras --- 1%
 Chile --- 5%
 Švýcarsko --- 14%

                                                                                                                                                       

Vysvětlivky barev
- téměř jistá účast na MS
- nejasná účast na MS
- málo pravděpodobná účast na MS




Program MS 2010 v Jihoafrické republice (převzato z eurofotbal.cz )

Skupina A
11. června 15:00 Johannesburg-Soocer City: JAR - Mexiko
11. června 20:30 Kapské Město: Uruguay - Francie
16. června 20:30 Pretoria: JAR - Uruguay
17. června 13:30 Polokwane: Francie - Mexiko
22. června 16:00 Rustenburg: Mexiko - Uruguay
22. června 16:00 Bloemfontein: Francie - JAR

Skupina B
12. června 13:30 Johannesburg-Ellis Park: Argentina - Nigérie
12. června 16:00 Port Elizabeth: Korejská republika - Řecko
17. června 16:00 Bloemfontein: Řecko - Nigérie
17. června 20:30 Johannesburg-Soccer City: Argentina - Korejská republika
22. června 20:30 Durban: Nigérie - Korejská republika
22. června 20:30 Polokwane: Řecko - Argentina

Skupina C
12. června 20:30 Rustenburg: Anglie - USA
13. června 13:30 Polokwane: Alžírsko - Slovinsko
18. června 16:00 Johannesburg-Ellis Park: Slovinsko - USA
18. června 20:30 Kapské Město: Anglie - Alžírsko
23. června 16:00 Port Elizabeth: Slovinsko - Anglie
23. června 16:00 Pretoria: USA - Alžírsko

Skupina D
13. června 16:00 Durban: Německo - Austrálie
13. června 20:30 Pretoria: Srbsko - Ghana
18. června 13:30 Port Elizabeth: Německo - Srbsko
19. června 13:30 Rustenburg: Ghana - Austrálie
23. června 20:30 Johannesburg: Ghana - Německo
23. června 20:30 Nelspruit: Austrálie - Srbsko

Skupina E
14. června 13:30 Johannesburg-Soccer City: Nizozemsko - Dánsko
14. června 16:00 Bloemfontein: Japonsko - Kamerun
19. června 16:00 Durban: Nizozemsko - Japonsko
19. června 20:30 Pretoria: Kamerun - Dánsko
24. června 20:30 Rustenburg: Dánsko - Japonsko
24. června 20:30 Kapské Město: Kamerun - Nizozemsko

Skupina F
14. června 20:30 Kapské Město: Itálie - Paraguay
15. června 13:30 Rustenburg: Nový Zéland - Slovensko
20. června 13:30 Bloemfontein: Slovensko - Paraguay
20. června 16:00 Nelspruit: Itálie - Nový Zéland
24. června 16:00 Johannesburg-Ellis Park: Slovensko - Itálie
24. června 16:00 Polokwane: Paraguay - Nový Zéland

Skupina G
15. června 16:00 Port Elizabeth: Pobřeží slonoviny - Portugalsko
15. června 20:30 Johannesburg-Ellis Park: Brazílie - KLDR
20. června 20:30 Johannesburg-Soccer City: Brazílie - Pobřeží slonoviny
21. června 13:30 Kapské Město: Portugalsko - KLDR
25. června 16:00 Durban: Portugalsko - Brazílie
25. června 16:00 Nelspruit: KLDR - Pobřeží slonoviny

Skupina H
16. června 13:30 Nelspruit: Honduras - Chile
16. června 16:00 Durban: Španělsko - Švýcarsko
21. června 16:00 Port Elizabeth: Chile - Švýcarsko
21. června 20:30 Johannesburg-Ellis Park: Španělsko - Honduras
25. června 20:30 Pretoria: Chile - Španělsko
25. června 20:30 Bloemfontein: Švýcarsko - Honduras

Osmifinále:
26. června 16:00 Port Elizabeth 1A - 2B (1)
26. června 20:30 Rustenburg 1C - 2D (3)
27. června 16:00 Bloemfontein 1D - 2C (4)
27. června 20:30 Johannesburg-Soccer City 1B - 2A (2)
28. června 16:00 Durban 1E - 2F (5)
28. června 20:30 Johannesburg-Ellis Park 1G - 2H (7)
29. června 16:00 Pretoria 1F - 2E (6)
29. června 20:30 Kapské Město 1H - 2G (8)


Čtvrtfinále:
2. července 16:00 Port Elizabeth 5 - 7 (C)
2. července 20:30 Johannesburg-Soccer City 1 - 3 (A)
3. července 16:00 Kapské Město 2 - 4 (B)
3. července 20:30 Johannesburg-Ellis Park 6 - 8 (D)


Semifinále:
6. července 20:30 Kapské Město A - C
7. července 20:30 Durban B - D

O 3. místo:
10. července 20:30 Port Elizabeth

Finále
11. července 20:30 Johannesburg-Soccer City



Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (36 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!