Pokračuje kvalifikace MS 2010 + přáteláky

Čas 11. 08. 2009, 15:55 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Benzema a Lass
Benzema a Lass

Počet hráčů reprezentujících svojí zemi v tomto přestupním období velmi narostl. Casillas, Albiol, Arbeloa, Xabi Alonso, Pepe, Kaká, Robben, Van der Vaart, Sneijder, Benzema a Lass byli povolání do svých národních týmu k přátelským zápasům.

Raúl Albiol, Iker Casillas, Xabi Alonso a Arbeloa byli povoláni k národnímu týmu španělska, které sehraje přátelský zápas v Makedonii. Zápas bude oslavou 100 let fotbalu v balkánských zemích. V nominaci Španělska navíc chybí Sergio Ramos, který nebyl povolán kvůli zranění.

Dalšími hráči Realu Madrid, kteří byli povoláni jsou Sneijder, van der Vaar a Robben, kteří sehrají přátelský zápas za tým Nizozemska 12. srpna. Jejich soupeřem bude tým Anglie a bude se tedy jednat o velmi zajímaví souboj. Můžeme ho také označit za šlágr této reprezentační přestávky.

Do týmu kanárků byl povolán Kaká, který se v reprezentaci představí poprvé poté, co byl oficiálně představený jako hráč Realu Madrid. Brazílii čeká přátelský zápas v Tallinnu s Estonskem.

V týmu Portugalska naopak chybí Cristiano Ronaldo, který nebyl na rozdíl od Pepého povolán k přátelskému utkání s Lichtenštejnskem v městě Vaduz.

Pouze dva hráči Merengues ovšem zasáhnou do kvalifikace MS 2010. Kvalifikačního utkání mezi Francií a Faerskými ostrovy se zúčastní Benzema a Lass, kteří jsou momentálně v dobré formě. Galský kohout je v kvalifikační skupině 7 na druhém místě s deseti body a na první Srbsko ztrácí osm bodů. Ovšem Francie má o dva zápasy méně.


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (11 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!