Přemluví Hierro Del Bosqueho?

Čas 17. 02. 2009, 14:25 | Autor redakce | Zdrojgoal.com
Raúl proti Zenitu
Raúl proti Zenitu

Hierro si přeje, aby Del Bosque nominoval Raula k rozlučkovému zápasu za španělskou reprezentaci

Bývalý kapitán Realu Madrid, Fernando Hierro, nyní pracující jako sportovní ředitel Španělského národního týmu, byl pověřen organizací zápasu na počest listopadových oslav stoletého výročí Španělské fotbalové federace.

Přátelský zápas by se měl odehrát na Santiago Bernabeu, nejspíš proti výběru Argentiny a jedna z Hierrových proseb ke španělskému kouči, Vicente del Bosquemu, je, aby místního hrdinu Raula zařadil do nominace k tomuto utkání.

Podle španělského deníku abc Hierro dále plánuje pozvat k této příležitosti krále Juana Carlose, prezidenta FIFY, Seppa Blattera a šéfa UEFY, Michela Platiniho a také shromáždit dva španělské národní týmy které přivezly v letech 1964 a 2008 zlato z Mistrovství Evropy.

Raul sám před pár dny řekl, že stále chová ambice zahrát si ještě někdy za „Červenou Dračici“, ale problémem je, že 31-letý Raul se nechce stát součástí týmu jen aby se rozloučil s reprezentační kariérou před domácím publikem. Raulův zástupce už řekl, že jestli by to pro něj měl být jen čestný zápas, tak svou nominaci odmítne.

Madridský útočník, španělskými médii nově pokřtěn jako „Don Raul“ se vrátil do formy jak jsme ho znali před dvěma lety, a v této sezoně se mu podařilo vstřelit již 17 gólů, když jedenáct jich dal v Primera Division, tři v poháru a další tři přidal v Lize Mistrů.

O víkendu dal Raul dvě branky proti Gijonu a byl to jeho 308. Respektive 309. Gól v dresu Bílého baletu, čímž překonal legendárního Alfreda Di Stefana s 307. přesnými zásahy, a stal se tak nejlepším střelcem v historie Realu Madrid.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (9 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!