Raúl stále může reprezentovat

Čas 25. 12. 2008, 21:37 | Autor podvinho | Zdrojsports.yahoo.com
Vicente del Bosque
Vicente del Bosque

Trenér španělského národního týmu Vicente del Bosque řekl, že Raúl má stále dveře do reprezentace otevřené. Kapitán bílého baletu, který je nejlepším střelcem Španělska všech dob, se neobjevil v reprezentaci už více než dva roky.

Raúl měl smůlu, že byl dlouhou dobu u kormidla Luis Aragonés, který ho nepovolával. Nedal mu ani šanci v přátelském utkání, i když Raúl nastupoval stále v základní sestavě Realu. Ani když začal střílet góly, pozvánka nepřišla.

Nyní by se to mohlo změnit. Nový trenér del Bosque totiž měří u všech stejným metrem a říká, že až to bude považovat za správné, Raúla nominuje.

„Raúl hraje pravidelně v jednom z nejlepších klubů a hraje dobře. Nevidím důvod, proč ho nepovolat. Až na to bude správná chvíle, udělám to“ ujišťuje del Bosque.

„Už to říkám po několikáté. Každý, včetně Raúla má dveře otevřené a záleží jen na něm, jestli ho pozvu. Navíc si musíme uvědomit, že je nejlepším střelcem ze všech“
složil Raúlovi holt.

Španělsku se zatím pod novým trenérem velice daří. Ve své kvalifikační skupině zatím vyhrálo všechny zápasy. Těch se zúčastnili například Casillas nebo Ramos, tedy stálice španělské reprezentace.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (17 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!