11 hráčů bude reprezentovat

Čas 17. 11. 2008, 16:22 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com
Postaví Maradona Heinzeho do základní sestavy?
Postaví Maradona Heinzeho do základní sestavy?

11 hráčů, a další z juniorských týmů, bylo povoláno pro mezistátní zápasy, které se uskuteční během tohoto týdne.

Iker Casillas a Sergio Ramos byli jako vždy povoláni do španělské reprezentace, se kterou se střetnou s Chile ve Villarrealu 19. listopadu. I Alberto Bueno se dočkal pozvánky, ale jen do reprezentace do 21 let, ta se utká s Portugalskem v Cartaxiu, tentokrát o den dříve.

Wesley Sneijder a Rafael van der Vaart budou pomáhat zase nizozemskému národnímu týmu. Ten se utká v Amsterdamu se Švédskem, stejně jako Royston Drente, který se připojí ke svým přátelům z reprezentace do 21 let.

Marcela a Pepeho čeká vzájemný zápas, jelikož se Brazílie a Portugalsko znovu střetnou ve společném měření sil. Poslední utkání se hrálo na Emirates Stadium, tentokrát je zápas čeká na stadionu Bezerrao de Gama.

I Fabia Cannavara čeká jedno střetnutí. Kapitán italského národního týmu by měl vést svůj tým v Athénách, tudíž se Itálie utká s Řeckem.

Fernanda Gaga a Gabriela Heinzeho čeká debut pod novým trenérem. Diego Maradona si vybral oba naše hráče, které sledoval při utkání Ligy mistrů na Bernabéu s Juve. Hráče z Jižní Ameriky čeká v Glasgowě těžký zápas se Skotskem.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (13 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!