Tři Madridistas brzy v Česku!

Čas 11. 07. 2008, 19:59 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com
Dani Parejo v reprezentaci
Dani Parejo v reprezentaci

Dani Parejo, Chema Antón a Tomás Mejías se brzy objeví v České republice, přesněji v Praze. Hráči Realu Madrid Castilla se totiž připravují na evropský šampionát, který za pár dní vypukne právě v Česku.

Španělská fotbalová reprezentace má již svůj evropský šampionát za sebou a to úspěšně. Nyní něco podobného čeká i jejich mladší kolegy do 19 let. Mezi nimi nebudou chybět ani mladé talenty Realu Madrid.

Dani Parejo, Chema Antón a Tomás Mejías jsou již se svými kamarády nějaký ten den, nyní se ještě připravují v Madridu, ale brzy odcestují do Prahy, kde zůstanou až do začátku šampionátu.

Real Madrid Castilla má jako pár dalších týmů tři hráče ve výběru do 19 let, jen Atlético Madrid reprezentují čtyři borci. Mladí Španělé jsou v juniorských kategoriích velmi úspěšní. Tituly získali v letech 2006 a 2007 a také 2002 a 2004.

Španělští mladíci však budou muset na začátek překonat nástrahy základní skupiny, ve které se utkají s Německem, Maďarskem a Bulharskem, 14., 17. a 20. července. Ve druhé skupině si to o postup rozdají výběry Česka, Itálie, Řecka a Anglie.

Semifinálová utkání dvou prvních týmů z každé skupiny se budou konat 23. července a konečně finálové utkání o další tři dny později. Přejme naši mladíkům co nejlepší výkony, aby se ukázali a popřípadě se dokonce dostali do prvního týmu Realu, což je však s dnešními poměry ve fotbale málo pravděpodobné. Navíc, když Španělsko vyhraje další evropský titul, bude to totální kralování španělského království nad evropským fotbalem.

Dani Parejo, Chema Antón a Tomás Mejías

repre u-19

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (3 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!