Casillas: Cítíme obrovskou podporu z domova

Čas 29. 06. 2008, 18:52 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Iker Casillas
Iker Casillas

Iker Casillas dnes přišel na tiskovou konferenci před finále Eura 2008 s Německem.

"Do finále Ligy mistrů s Realem Madrid se mohu dostat každý rok, ovšem finále Eura je jednou za čtyři roky a proto je toto utkání nejdůležitější v mé dosavadní kariéře. Je to velmi těžké se probojovat až do finále Eura, a když se sem dostanete nechcete ho prohrát."

Určitě cítím zodpovědnost a to nás všechny děla nervózními. Ale jakmile vkročíme na hrací plochu, všechno to z nás spadne a my budeme bojovat na 100%. Cítím zodpovědnost jako kapitán týmu a také zodpovědnost za 44 milionů lidí, kteří nám budou dnes ve Španělsku fandit," řekl Iker Casillas

"Káždý bude mít před zápasem pět minut na to, aby se soustředil. Jsme si vědomi, kdo proti nám dnes stojí, tým Německa je velmi silny, ale vyhrát může jen jedno mužstvo."

"Dnes chceme ukočit tu nelichotivou serii, kdy Španělsko nedokázalo vyhrát mezinárodní pohár. Blízko jsme byli před 24-lety, ale nedokázali jsme vyhrát finále. Věřím, že se nám to dnes povede a pro mě to bude fantastický konec, již tak vynikající sezony."

"Celý turnaj jsme odehráli ve vynikající formě, ale dnes to bude úplně jiný zápas. V základní skupině jsme neztratili ani bod. Ve čtvrtfinále jsme vyřadili Itáli a v semifinále Rusko. Dnes to bude sledovat celý svět a proto nesmíme zklamat," řekl na závěr Iker Casillas.


Iker Casillas

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!