Vychází nový Real v srdci! Stáhněte si zdarma 2. číslo unikátního magazínu o Realu

Čas 01. 06. 2021, 21:25 | Autor podvinho

Madridistas, zpozorněte! Právě vychází 2. číslo unikátního magazínu o madridském velkoklubu Real v srdci. Opět v něm najdete hned několik podrobných a velice zajímavých příběhů spojených s Realem Madrid. Magazín je ke stažení zdarma, tak do toho!

Real v srdci - fotbalový magazín

Stáhnout ZDARMA 2. číslo »

Magazín Real v srdci si rychle získal oblibu příznivců Realu Madrid a rovněž i dalších fanoušků fotbalu. Hromada pozitivních ohlasů po vydání 1. čísla nás opravdu moc potěšila a jsme proto velice rádi, že je nyní venku 2. číslo, které znovu nabídne obsáhlé příběhy a zajímavosti. 

Co najdete ve 2. čísle

Jak můžete poznat z titulní strany magazínu Real v srdci, hlavním tématem 2. čísla jsou Luka Modrić a Toni Kroos. Obsáhlý článek podrobně mapuje odlišné cesty obou geniálních hráčů, kteří se sešli v madridském velkoklubu. A jak již nyní víme, šlo o osudové spojení.

Čtenáři se pak mohou těšit na výpravu za oponu Realu Madrid. V jednom z textů se věnujeme kontroverzním tahům šéfa Florentina Péreze, které vzbudily v minulosti mnoho vášní. V rubrice Zaostřeno na jsme si pak posvítili na strukturu a roli socios, vlastníků klubu.

Rovněž ve 2. čísle nezapomínáme na historii. Ponořte se s námi do pozoruhodného příběhu druhého Čechoslováka v historii Realu Petera Dubovského. A aby toho nebylo málo, zaměříme se také na přestupy obránců do královského klubu či poslední skvělé výkony mladíků z Castilly.

Stáhnout ZDARMA 2. číslo »

Real v srdci je čtvrtletníkem, který vychází čtyřikrát ročně. Podstatou magazínu jsou původní a unikátní texty, které jinde nenajdete. Portál BilyBalet.cz vydává časopis pro fanoušky zdarma. Více informací najdete na stránce magazínu ZDE.

 
blank
 
blank
Komentáře

Zobrazit diskuzi (15 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!