Emotivní KOMENTÁŘ: Prosím, ať éra Luky Modriće a Toniho Kroose nikdy neskončí

Čas 06. 04. 2021, 23:12 | Autor podvinho
Real Madrid slaví gól proti Liverpoolu
Real Madrid slaví gól proti Liverpoolu

Úchvatné představení. Velcí hráči velkých výkonů. To je současný Real Madrid pod Zinedinem Zidanem. Chtěl bych jít po nádherném zápase s Liverpoolem spát, ráno vstávám. Ale nejde to. Musím sednout ke klávesnici a ještě pln emocí napsat tyto řádky.

Madridistas, prosím, važte si toho, co můžete sledovat. Není to samozřejmost. Vím, rozum říká, že je potřeba postupně zapracovávat mladé hráče a myslet na budoucnost. Rozum ale už dnes nechám odpočinout. Tohle píše srdce. A moje srdce chce, aby éra těchto hráčů pokračovala ještě dlouho.

Všichni borci v bílém by si po dnešním duelu zasloužili obrovskou pochvalu. Všichni hráči odvedli své maximum a pro dres se znakem Realu se na hřišti obětovali. Nevím, jestli je tráva na Alfredo di Stéfano stejná jako na Santiago Bernabéu, každopádně naši hráči ji žrali. Tak moc chtěli uspět. A uspěli.

Musím teď ale zdůraznit dvě jména a hned se dovětkem omlouvám všem ostatním, kteří v tomto článku nezazní. Luka Modrić a Toni Kroos. Geniální duo, které opravdu plně doceníme až ve chvíli, kdy v Realu Madrid nebudou. A tohoto momentu se upřímně děsím.

Vím, že životnost fotbalisty je omezená. A každý hráč je nakonec nahraditelný. Ale, sakra, on se rozum vrátil z ložnice. Běž zase spát. Tihle dva jsou totiž tak úžasní, že je nejde popsat slovy. Prostě to musíte cítit. Každý jejich dotyk s míčem si neskutečně užívám. Na stadionu nebo u televize, to je jedno.

Oba jsou to úžasní fotbalisté a také charakterní lidé. Luka Modrić po famózním výkonu v 92. minutě sprintuje do presinku a zase zpátky. Toni Kroos si převezme míč pod tlakem soupeře, ačkoliv má v nohách neskutečně náročný zápas. Oni to totiž vědí. Jsou to hvězdy. Opory, na které se spoléhá.

Svou roli plní dokonale. A díky Bohu zatím ukazují, že ještě nějakou dobu plnit mohou. Užívejme si jejich balet na hřišti Bílého baletu tak dlouho, jak jen to bude možné. Tohle se nemusí opakovat.

Srdce za to děkuje.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (12 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!