KOMENTÁŘ: Čas rozhodnout. Kapitán Ramos by měl od Realu dostat poslední (super)nabídku

Čas 12. 02. 2021, 12:30 | Autor podvinho
Sergio Ramos je hrající legendou Realu
Sergio Ramos je hrající legendou Realu

Vedení Realu Madrid a Sergio Ramosi, prosím, ušetřete nás nekonečné a hlavně nesmyslné ságy. Rozhodněte. Teď. Je to pro dobro všech.

Příběh o tom, zda Sergio Ramos podepíše novou smlouvu s Realem Madrid, nebo odejde jinam, nekončí. A všechno napovídá tomu, že se musíme obrnit trpělivostí, v následujících dnech či týdnech se asi nerozhodne. To je ale špatně. Pro všechny zúčastněné.

Sergio Ramos se pro mě řadí mezi největší legendy historie královského klubu. Ano, po bok velikánů jako Santiago Bernabéu, Alfredo di Stéfano, Raúl González a dalších. Žádný hráč ovšem není víc než klub. Ano, tuhle větu jste už asi slyšeli a četli v životě tisíckrát... Přesto ji musím zopakovat.

Ani Ramos, lídr a kapitán, není víc než Real Madrid. A právě na zájmy Bílého baletu je teď potřeba hledět. Prospívá klubu obrovská nejistota ohledně budoucnosti svého klíčového hráče? Určitě ne. 

Pokud je pravdou, že Ramos v létě odejde z Realu, oznamte to. Španělský stoper a Madridista tělem i duší je dostatečný profesionál na to, aby nebyla poskvrněna jeho pověst a zpochybněna jeho loajalita ve zbytku sezony. A Real by se na všechno mohl připravovat. Například jednat s potenciální náhradou (zdravíme do Bayernu).

Nemáme přece zapotřebí číst každé dva dny jiný článek o tom, jak to s budoucností Sergia Ramose vypadá. Je to nedůstojné. A nezaslouží si to především sám legendární hráč.

Dejte Ramosovi nabídku. Poslední

Přes všechny spekulace stále věřím, že Sergio Ramos zůstane hráčem Realu Madrid i pro další sezony. Myslím si, že by mu měl klub v čele s Florentinem Pérezem dát unikátní nabídku. Porušit své standardy ohledně jednoročního prodloužení. Protože právě Ramos si to zaslouží.

Kapitán Realu byl mezi těmi, kteří domluvili bezproblémové snížení platu celého týmu během první vlny koronaviru. Nebyl pyšným pávem, který by něco takového odmítl. Každoročně přispívá obrovské peníze na charitativní projekty. Nemluvme o něm jako o někom, komu jde jen o peníze.

Sergio Ramos si vše, co aktuálně požaduje, zaslouží. Pořád je klíčovým mužem týmu. Lídrem. Jeho požadavky nejsou přehnané. Hlasoval bych pro to, aby dal Real Ramosovi vylepšenou nabídku. Poslední.

Pokud ji nepřijme, musíme se s naším kapitánem rozloučit. Natahování ságy nedává smysl.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (36 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!