COPE: Real Madrid nemá v plánu kupovat Erlinga Hålanda

Čas 19. 05. 2020, 01:39 | Autor Hawk | ZdrojCOPE
Erling Håland
Erling Håland

Spekulace, bulvár, spekulace a zase spekulace, tak nějak vypadají sportovní deníky po celém světě v době krize. Jednu z nejnovější spekulací dnes popřel vcelku důvěryhodný deník COPE.

Možná jste mohli někde na internetu zahlédnout články, kde se píše, že Real Madrid má velký zájem o Erlinga Hålanda. Upřímně, sportovní deníky prostě potřebují vydělávat a co je nejlepší nadpis článku, když se zrovna nehraje fotbal? Samozřejmě Håland, Mbappé a Madrid. Pokud spojíte tyto dvě jména, nebo jen jedno z nich s Madridem, čtení článku se vám dvojnásobně zvýší.

Ovšem pak je tu COPE, španělský, velmi důvěryhodný deník, který dnes všechny spekulace okolo Hålanda a Realu Madrid popřel. Konkrétně se v tomto deníku psalo to, že Real Madrid nemá(!) v plánu kupovat Erlinga Hålanda. Zinedine Zidane a celý Real Madrid i nadále věří v schopnosti Luky Joviće. Florentino Pérez přemýšlí nad hráči, kteří jsou momentálně na hostování a místo nákupu hráčů, chce spíš některé prodat.

Názor si na celou situaci udělejte sami a klidně ho napište dolů do komentářů. Já upřímně věřím více deníku COPE, než AS, které se spekulacemi okolo Erlinga přišlo. 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (13 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!