BLOG: Poslední zápasy Realu fyzicky bolí. Ale je dobře, že Zidane a vedení vidí realitu

Čas 26. 04. 2019, 09:39 | Autor podvinho
Zinedine Zidane má před sebou velkou výzvu
Zinedine Zidane má před sebou velkou výzvu

Kdo dokoukal zápas Realu s Getafe? Myslím, že zasloužíme minimálně uznání, protože to nebyl pro fanouška Realu příjemný pohled. Na druhou stranu právě toto utkání jakoby kopírovalo celou sezonu. V čem?

Real byl pomalý, nudný, nekonstruktivní... Jediným pozitivem byl ten nejmladší na hřišti - Brahim Diaz. Jako nás půlku sezony musel táhnout náctiletý Vinícius, teď to stálo na devatenáctiletém mladíkovi.

Trochu smutný pohled na hráče, kteří by tým měli táhnout (s výjimkou Karima Benzemy, bez kterého by asi Real nyní musel vůbec bojovat o LM pro příští ročník). V aktuální sezoně se špatné formě nevyhnuli Toni Kroos, Luka Modrić, Casemiro, Lucas Vázquez, Marco Asensio, Gareth Bale...

Dalo by se pokračovat, ale u posledního jména se zastavme. Nepatřím mezi ty, kteří by nejradši na Balea hodili i definitivní zbláznění Dády Patrasové, ale... Tohle měl být výkon a snaha hráče, který prý chce zůstat v létě v dresu Realu Madrid? Tak to pardon, ale takhle se fakt za Real nebojuje.

Na druhou stranu si říkám, že je vlastně dobře, že momentálně Real hraje tak, jak hraje. Ze dvou důvodů:

1. Zinedine Zidane všechno vidí. A věřme, že i Florentino Pérez. Růžové brýle pryč. Éra posledních let se nesmazatelně zapíše do historie Realu Madrid, ale teď je potřeba se podívat realitě do očí. Bílý balet potřebuje nutně posílit. Na více postech. A nejen to. Rovněž je nutné zase vrátit do týmu hlad a motivaci. Nemáš ji? Tak moc díky za tvé služby, ale už pro tebe není místo!

2. Trocha sebemrskačství neuškodí. Aktuální „forma“ a „krásné“ zápasy nám alespoň pomohou docenit minulé sezony a to, co v nich tento neuvěřitelný tým dokázal. Nakonec se aspoň ukáže, kdo je pravý Madridista (zdravíme nejmenovaného zrádce, který byl včera radši na rande). A hlavně - pořád jde jen o jednu zpackanou sezonu. Co má říkat takový fanoušek Arsenalu?

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (21 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!