Madridský deník, den 0: Zítra to roztočíme!

08. 02. 2018, 20:37 | autor: podvinho

Mnoho pracujících se bude zítra radovat, je přece pátek. My s kamarádem Jonym se budeme radovat ještě o trochu víc. Letíme totiž do Madridu! Protože toho máme hodně v plánu, rozhodl jsem se si poprvé psát svůj deník. Samozřejmě online a na našem webu.
Santiago Bernabéu je posvátným místem
Santiago Bernabéu je posvátným místem

V Madridu a tím pádem i na Santiago Bernabéu budu počtvrté, i proto jsem se tentokrát rozhodl navštívit nejen nejznámější místa, ale zabrousit také do lokalit, kam tolik turistů nechodí. I proto chystám „Madridský deník“.

Samozřejmě nepůjde o popis každého našeho kroku, ale spíše o vypíchnutí zajímavých míst a přinášení užitečných informací pro ty, kteří se do Madridu chystají. Už ze svých dřívějších zkušeností totiž musím říct, že tohle město nelze nemilovat.

Tentokrát se v hlavním městě Španělska zdržíme 9 dnů. Máme v plánu nejen fotbalový zápas Realu proti Sociedadu, ale také basketbal, Castillu a mnoho dalšího.

Pokud máte nějaký tip, nebo byste měli speciální otázku okolo Madridu, ppište do komentářů. Budu moc rád, pokud uděláme tento Madridský deník interaktivní.

Tak jako tak, zítra to s Jonym roztočíme! První díl deníku tak můžete očekávat v sobotu dopoledne a věřím, že hned bude hodně co vyprávět. HALA MADRID! 

 
blank
 
blank

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (19 příspěvků)
Diskuzi lze po přihlášení na Bilybalet.cz (registrace zde) zobrazit přímo pod každým článkem.