ANALÝZA: Kdo odnese příchody Jamese a Kroose? Na odchodu nemusí být jen Di María

Čas 22. 07. 2014, 21:07 | Autor podvinho

Pár dní poté, co Real oficiálně potvrdil přestup německého mistra světa Toniho Kroose, přišla další bomba. Do královského klubu zamířil Kolumbijec James Rodríguez. Oba hráči se cítí nejlépe ve středu hřiště. Kdo jejich příchod odnese? A kam případně hráči Realu zamíří? To vše se dozvíte v naší analýze.

James


Ángel di María

Pravděpodobnost odchodu: 95%
Zájemci: Manchester United, PSG

Ač si to spousta fanoušků nepřála, Argentinec s velkou pravděpodobností opustí Bílý balet. Ze středových hráčů se o jeho odchodu mluví nejvíce. Samotnému Di Maríovi se příliš nelíbilo, že byl ve stínu hvězd a příchod Jamese mu určitě nepomůže.

Sami Khedira

Pravděpodobnost odchodu: 80%
Zájemci: Arsenal, Chelsea

O Khedirově odchodu se spekulovalo už po příchodu Toniho Kroose. Německý poctivec nicméně v týmu stále zůstává. Příchod Jamese mu příliš neuškodí, jedná se o dost rozdílné typy fotbalistů. Do karet mu navíc hraje odchod Casemira. Pokud by chtěl zůstat, musel by ovšem přijmout menší roli, na kterou není zvyklý. Proto je jeho odchod stále hodně aktuální.

Isco

Pravděpodobnost odchodu: 60%
Zájemci: AC Milán, Liverpool

I odchod talentovaného španělského mladíka je také reálný. V jeho případě by se ovšem jednalo spíše o hostování. Po skvělém úvodu patřil po většinu sezony spíše mezi náhradníky a netají se tím, že by rád dostal více prostoru. To půjde v Realu po příchodu dvou hvězd jen těžko.

Asier Illarramendi

Pravděpodobnost odchodu: 20%

Illarra neprožil v Realu povedenou sezonu, přesto nejspíše dostane druhou šanci. Prodávat ho bude Real jen těžko, musel by jít hodně po cenu. V úvahu tak připadá spíše hostování. Španěl má ovšem slušný potenciál, uškodila mu vysoká přestupová částka a s ní obrovské očekávaní. Pod vedení Xabiho Alonsa by mohl jít nahoru. Zda se stane jeho nástupcem, je zatím ve hvězdách.

Xabi Alonso, Luka Modrić

Pravděpodobnost odchodu: 0%

Alonso podepsal v Realu novou smlouvu, všichni v královském klubu si ho velmi váží. Ačkoliv už jistě neodehraje všechny zápasy, pro Ancelottiho je nadále klíčovým hráčem. To samé platí u Luky Modriće, který je navíc v ideálním věku.

 
blank
 
blank
Komentáře

Zobrazit diskuzi (108 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!