REPORT: Real Madrid - Juventus 3:1. Bale se krásně trefil, pak řádil Asensio

Čas 05. 08. 2018, 09:40 | Autor podvinho
Marco Asensio

Real Madrid dokázal ve svém druhém přípravném zápase porazit italský Juventus, za který podle předpokladů nenastoupil Cristiano Ronaldo. Gólově se prosadili Gareth Bale a Marco Asensio.

Realu Madrid úvod zápasu nevyšel, když si ve 12. minutě nešťastně poslal míč ve skluzu do vlastní sítě Dani Carvajal. Brankář Keylor Navas si na balon sáhl, ale gólu zabránit nedokázal. Juventus vedl 1:0.

Radost fanouškům Bílého baletu přinesla 39. minuta. Do té doby ne příliš výrazný Gareth Bale se opřel za vápnem do míče a trefil se naprosto parádně - 1:1.

Ve druhém poločase se zaskvěl především Marco Asensio, který dal soupeři dva góly. První po nádherné přihrávce Viniciuse, druhý po skvělé individuální akci.

Real Madrid tak po první prohře v přípravě s United dokázal porazit Juventus 3:1. Další zápas Los Blancos odehrají v noci z úterý na středu od 1:00 s AS Řím.

Sestavy:

Real Madrid: Keylor (64' Łunin) - Carvajal (46' Odriozola), Nacho (78' José León), Javi Sánchez (78' Ødegaard), Reguilón - Valverde, Kroos (46' Llorente), Ceballos (64' Mayoral) - Isco (46' Asensio); Bale (46' Lucas Vázquez), Benzema (46' Vinícius).
Juventus: Szczęsny (63' Perin) - De Sciglio, Benatia (63' Rugani), Chiellini (72' Barzagli), Alex Sandro - Khedira (46' Fagioli), Pjanić (72' Fernandes), Marchisio -Bernardeschi, Favilli (63' Pereira), Cancelo.

VIDEOSESTŘIH: Real Madrid - Juventus 3:1