REPORT: Bayern - Real Madrid 0:1. Šedý zápas rozhodl pěkným gólem Danilo

Čas 04. 08. 2016, 03:20 | Autor Larin
Danilo
Danilo

<VIDEO> Real má za sebou derniéru na letním americkém turné. V posledním zápase porazil Bayern 1:0, jediný gól vstřelil Danilo.

Real do zápasu nastoupil v sestavě, která z velké většiny bude tvořit základní jedenáctku v Superpoháru proti Seville. Jediným otazníkem je zatím Karim Benzema, který má zdravotní problémy.

Bohužel, fanoušci, kteří vstali, nebo zůstali vzhůru, se moc pohledného fotbalu nedočkali. Real byl hodně marný hlavně ve finální fázi - jedna jediná střela (a navíc mimo bránu) hovoří za vše.

Navrátilci Modrič z Jamesem dostali celých 45 minut, kapitán Ramos odehrál rovnou hodinu. Trochu zklamáním jsou prozatimní výkony Álvara Moraty, který navzdory hernímu času moc neukázal.

Opakem je objev loňské sezóny Mariano, který se ihned po svém příchodu v 77. minutě aktivně zapojil do útočení a v závěru málem přidal svou druhou branku na turné.

Jediný gól tohoto nemastného neslaného zápasu vstřelil Danilo, který za vápnem napřáhl svou slabší levačkou a nedal Ulreichovi šanci nevyzpytatelnou střelou pod břevno.

Real na turné skončil s dvěma výhrami a jednou porážkou, s nic moc neříkajícím skóre 5:5. Jediným varováním pro útočné hráče Realu je, že 4 z 5 gólů vstřelili krajní obránci! O ten pátý se postaral nejlepšé útočník Castilly..

Další zápas je na plánu již za 5 dní v norském Trondheimu. Real v rámci evropského Superpoháru vyzve vítěze Evropské ligy Sevillu.

Logo Bayern Mnichov - Logo Real Madrid 0:1