REPORT: Real Madrid - PSG 1:3. Bílý balet hořel v obraně

Čas 28. 07. 2016, 08:42 | Autor podvinho

<VIDEO> První ze tří přátelských zápasů před Evropským superpohárem si Real Madrid za rámeček nedá. S francouzským PSG prohrál v Columbusu 1:3, všechny góly padly v prvním poločase. Za Real se trefil pouze Marcelo z penalty. Týmu Zinedina Zidana nefungovala hlavně obrana, všechny branky v prvním poločase byly dost laciné.

Real Madrid - Paris Saint-Germain  1:3

Real Madrid v prvním poločase: Casilla - Danilo, Varane, Nacho, Marcelo - Kovačic, Casemiro, Isco - Lucas Vázquez, Morata, Jesé

Real Madrid ve druhém poločase: Yanez - Carvajal, Hakimi, Lienhart, Tejero - Odegaard, Llorente, Asensio - Fernandez, Diaz, Febas

PSG: Trapp - Aurier, Silva (11. Meunier), Kimpembe, Kurzawa (69. Maxwell) - Callegari, Rabiot (69. Nkunku) - Lucas (69. Georgen), Pastore (45. Stambouli), Ikone (46. Di María) - Cavani (69. Ben Arfa)

Góly: 44. Marcelo z pen. - 2. Ikone, 35. a 40. Meunier

Žluté karty: 8. Silva, 14. Aurier, 30. Kurzawa, 78. Stambouli
Rozhodčí: H. Grajeda (USA)